Katalogas

Rodoma 1-5 iš 5 darbų
Rodoma 1-5 iš 5 darbų

Dėl didėjančio gyventojų mobilumo, informacinių priemonių poveikio ir kitų priežasčių lietuvių kalbos tarmės palaipsniui artėja prie bendrinės kalbos. ar verta stengtis užtikrinant tarmių išlikimą?. Dėl didėjančio gyventojų mobilumo, informacinių priemonių poveikio ir kitų priežasčių lietuvių kalbos tarmės palaipsniui artėja prie bendrinės kalbos. ar verta stengtis užtikrinti tarmių. Ar verta stengtis užtikrinant tarmių išlikimą kalbos. Ar verta stengtis užtikrinant tarmių išlikimą

Etninė kultūra Rašinys 2015 m. laukineorchideja
Tai 12-os klasės lietuvių kalbos įskaitos kalbėjimo tema (nr. 1) apie lietuvių bendrinės kalbos ir tarmių santykį, jų išsaugojimą.

Kitų kalbų poveikis lietuvių kalbai

Lietuvių kalba Rašinys 2015 m. laukineorchideja
Tai 12-os klasės lietuvių kalbos įskaitos kalba (nr.6) apie tai, kokią įtaką kitos kalbos lietuviško žodžio istorijoje darė mūsų kalbai.

Ar vaikystėje / paauglystėje susiformavęs įprotis rašyti trumpąsias mobiliojo telefono žinutes be skyrybos ženklų, be didžiųjų raidžių, be diakritinių ženklų, vartojant netaisyklingas arba mažai žinomas santrumpas gali pakenkti jaunosios kartos rašymo įgūdžiams? Argumentuotai išsakykite savo požiūrį.

Literatūra Rašinys 2015 m. laukineorchideja
Tai 12-os klasės lietuvių kalbos įskaitos tema (nr. 7) apie netaisyklingų mobiliųjų žinučių įtaką jaunimo raštingumui.

Architektūra ir stiliai

Architektūra Paruoštukė 2014 m. laukineorchideja
Architektūros konspektas (ypatingai tinka studijuojantiems VDU architektūrą kaip pasirenkamąjį B dalyką).