Katalogas

Rodoma 1-8 iš 8 darbų
Rodoma 1-8 iš 8 darbų

Elgesio adaptacinė funkcija

Psichologija Referatas 2014 m. soufflee
Gamtoje vyksta atranka, todėl kiekvienas individas, jos narys privalo ieškoti ir rasti būdų kaip išlikti. Vienas iš tokių – tai organizmo adaptacija. Organizmas...

Neurofiziologijos konspektas

Medicina Paruoštukė 2014 m. soufflee
Visa informacija, kurios reikia tinkamai pasiruošti neurofiziologijos egzaminui: istorija, organizmo organai, funkcijos, ypatumai ir kt.

Centrinė nervų sistema

Medicina Konspektas 2014 m. soufflee
Visa reikalinga informacija neuroanatomijos egzaminui: centrinė nervų sistema, pagrindinės sąvokos, sandara, ypatumai, funkcijos ir t.t.

Raidos psichologijos konspektas

Psichologija Paruoštukė 2015 m. soufflee
Raidos psichologijos konspektas - raidos teorijos: Adler, Erikson, Freud, Piaget ir kt. Psichoanalizė. Biheiviorizmas. Socialinė kognityvinė teorija ir kt.

Vyrų ir moterų sapnai

Psichologija Referatas 2015 m. soufflee
Vyrų ir moterų sapnai: jų panašumai, skirtumai (turinio skirtumai, jo atkūrimo skirtumai, sąsajų su kasdienybe skirtumai), ypatumai.

Žiniasklaidos psichologijos konspektas

Psichologija Paruoštukė 2015 m. soufflee
Žiniasklaidos psichologijos konspektas, skirtas pasiruošti egzaminui. Viskas apie medijas, jų vartojimą ir vartotojus, pagrindinės sąvokos, tyrimai ir teorijos, istorija.

Psichologinio testavimo konspektas

Psichologija Paruoštukė 2016 m. soufflee
Visa informacija apie psichologinio testavimo ypatumus, testų naudojimo charakteristikas, instrumentų charakteristikas, patikimumą, validumą, normas, kriterijus.