Graikų kavalerijos rolė mūšio lauke: Straipsnis apie Graikijos kavalerija nuo Paleponeso karo iki Antrojo Mitanijos mūšio

9 psl. / 4321 žod.

Ištrauka

David josiah Weekly

Patrick Henry College

Istorikai dažnai ginčijasi dėl to , kad Graikų hoplitų falangos padarydavo kavaleriją neefektyvia iki tol kol Filipas iš Makedonijos ir Aleksandras Didysis pradėjo kavaleriją naudoti kaip šoko ginklą ketvirtame amžiuje prieš Kristų. Ši prielaida teigia kad kavalerija naudinga tik tada kai ji naudojama kaip taranas prieš priešininko pėstininkus. Tačiau įrodymai teigia , kad Graikų kavalerija gali atlikti svarbų vaidmenį mūšio lauke , be puolimo ant laukiančių priešo pėstininkų iečių. Norint parodyti svarbų Graikų kavalerijos vaidmenį Paleponeso karo ir Antrojo Mitanijos karo metu, šis straipsnis nagrinėja rašytinius šaltinius paliktus Tukidido, Diodoro ir Ksenophono. Yra dvi pagrindinės kryptys šiame straipsnyje apie Graikų kavaleriją, pradedant pirmąją su pavyzdžiu apie Atėnų kampaniją Tesajuose , Trakijos Chalsidise ir Sicilijoje per Paleponeso karą ir judant toliau prie pavydžių apie mūšius Sardyje, Leuktroje ir Mitanijoje. Šis straipsnis nori padrasinti kitus moksleivius permastyti kaip istorija turėtų suprasti Graikų karo taktikas, parodant kaip Atėnų, o vėliau ir Spartos imperialistinės ambicijos žlugo dėl kavalerijos.

Grakų kariuomenės istorijos mokleiviai linkę sutikti , kad kavalerija turėjo nežymų vaidmenį senovės Graikijos mūšio laukuose iki Filipo ir Aleksandro eros. Tik visai neseniai istorikai ir manė , kad hoplitų falangos kavaleriją padarydavo beverte Graikų mūšių laukuose. Tik keletas vyrų norėdavo rizikuoti , tuo ar jų brangus arklys nebus padurtas ant hoplitų devynių pėdų ilgio ieties. Šis mastymas , vis dėlto teigia , kad kavalerija vertinga tik kaip šoko ginklas skirtas suskaldyti priešo pėstinikų formuotes. Tačiau naudojant kaip ginklą kirsti ietiniko kūną iš nugaros ar flangų , kavalerija gali lengvai sudraskyti hoplitų formuotes į gabalus. Įrodymai teigia , kad tinkamom aplinkybėm susiklosčius kavalerija gali pakeisti mūšio eigą arba taktinę pergalę padaryti strateginiu triumfu. Norint parodyti svarbų Graikų raitėlių vaidmenį mūšio lauke prieš Aleksandrą Didyjį , šis straipsnis nagrinėja lementį kavalerijos veiksnį mūšio lauke nuo Pirmojo Paleponeso karo 460 metais prieš Kristų iki Mitanijos karo 362 metais prieš Kristų.


Reziumė

Autorius
pewpewpew
Tipas
Konspektas
Dalykas
Istorija
Kaina
€1.94
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 25, 2015
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
9 psl.

Susiję darbai

Skaidrės apie šaltąjį karą

Istorija Prezentacija 2013 m. ggabi
Skaidrės apie šaltąjį karą: metai, istorija, kodėl ir kaip, kada prasidėjo ir baigėsi, visi įdomiausi faktai, priežastys ir pasėkmės.

Graikų persų karas

Istorija Referatas 2017 m. soundlis
Šis rašto darbas skirtas Graikų persų karui, kuris vyko 499-448 m. pr. Kr. Darbe aprašoma nesutarimų priešistorė, situacija iki šio ilgo karo pradžios....

Pūnų karai. Kanų mūšis

Istorija Prezentacija bravoras
•Pūnų karai •I pūnų karas •II pūnų karas –Kanų mūšis •III pūnų karas •Karo vadas Hanibalas •Apibendrinimas •Literatūra

Konspektas apie Antrąjį Pasaulinį karą

Istorija Konspektas 2019 m. miktazis17
Konspektas naudotas ruoštis 10 klasės istorijos kontroliniam darbui iš Antrojo Pasaulinio karo. Yra informacijos ir apie padėtį prieš karą, ir apie patį karą.