Mediologijos konspektas

44 psl. / 17496 žod.

Ištrauka

- Kas yra mediologija (istorija, poreikis, kiti mokslai nagrinėjantys medijas, mediologijos tyrinėjimo kryptys ir objektai, medijos kategorijos, medijų tipai, skaitmeninės ir analoginės medijos, medijų kaita ir raida, medijos ir technologijos santykis, turinio ir medijos samprata, medijų teorijos ir teoretikai, spausdintinės, elektroninės ir skaitmeninės medijos, spausdinta knyga ir periodika medijų sistemoje, knygos sąvoka: kilmė ir apibrėžimai, knygotyros mokslo objektas ir kategorijos, knygotyros mokslo struktūra, knygos ir knygininkystės tyrimų metodai ir tyrimų institucionalizacija, knyga kaip dinamiška informacijos sistema. Jos visuomeninės funkcijos, knygotyros terminija ir jos resursai, skaitmeninė knyga, knygos sandara, knygos gamybos medžiagos, knygos leidybos procesas, spausdintų ir skaitmeninių leidinių tipologija, Lietuvos leidybos produkcija ir jos statistika, leidyklų organizacinės struktūros ir tipai: šakinė, specializuota, universali leidykla, knygų platinimas prekyba Lietuvoje, Knygos rinka Lietuvoje, Šiuolaikinė leidybos situacija pasaulyje, Visuomenės informavimo priemonės: funkcijos ir kaita, Informacijos laisvė, Visuomenės teisė žinoti ir žurnalistikos funkcijos, Universaliosios ir apverstosios piramidės principai, Objektyvumo ir šališkumo problema Lietuvoje ir kt.


Reziumė

Autorius
viktorinese
Tipas
Konspektas
Dalykas
Komunikacija
Kaina
€3.63
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 9, 2016
Publikuotas
2011 m.
Apimtis
44 psl.

Susiję darbai

Kas yra retorika? Retorikos teorijos konspektas

Komunikacija Konspektas 2011 m. withoutnick
Puikus konspektas sudarytas pagal paskaitoje "Retorika ir komunikacija" pateiktą medžiagą. Glaustai ir aiškiai apibrėžia, kas yra retorika pagal tris skirtingų laikotarpių apibrėžimus. Analizuojama...

Karjeros kūrimas konspektas

Komunikacija Konspektas 2019 m. citrusiniaivaisiai
Šis konspektas sudarytas atsižvelgiant į galimus modulio Karjeros ugdymo klausimus. Gautas aukščiausias įvertinimas.

Viešųjų ryšių konspektas

Komunikacija Konspektas 2018 m. gerumina
Viešųjų ryšių dalyko konspektas, skirtas pasirengti egzaminuj. Konspektas buvo naudojamas ruošiantis magistro egzaminui. Parengtas remiantis dėstytojų paskaitomis ir seminarais.