Fizikos egzamino medžiagos konspektas

17 psl. / 3808 žod.

Ištrauka

Magnetas – magnetinių savybių turinti medžiaga. Dėl elektronų sąveikos juose atsiranda skirtingai įmagnetintos sritys. Poliai – šiaurinis ir pietinis, vienodi stuma, skirtingi traukia. Poliai negali egzistuoti po vieną.

Magnetinės linijos – kreivės, kurių liestinės sutampa su vektoriaus B kryptimi. Nuolatinio magneto išorėje linijos iš šiaurinio į pietinį, o viduje – atvirkščiai. Linijų tankis proporcingas B moduliui. Visos magnetinės linijos yra uždaros. Vienalyčio magnetinio lauko linijos lygiagrečios ir išsidėstę vienodais atstumais.

Tiesų laidą magnetiniame lauke veikianti jėga – Ampero jėga. Kairės rankos taisyklė – delnas magnetinės linijos, 4 pirštai srovės kryptis, tai nykštys Ampero jėga.

Tiesios srovės magnetinis laukas – dešinės rankos taisyklė – laidą apėmus taip, kad nykštys rodytų srovės kryptį, tai 4 pirštai rodys lauko linijų kryptį. Magnetinio lauko stipris:


Turinys

  • MAGNETINIS LAUKAS
  • ELEKTROMAGNETINĖ INDUKCIJA
  • KINTAMOS SROVĖS GRANDINĖS
  • Šviesos spindulių atspindys ir lūžis
  • Sferiniai veidrodžiai ir lęšiai
  • Optiniai prietaisai.
  • Poliarizacija
  • Šviesos interferencija ir difrakcija

Reziumė

Autorius
mellissa
Tipas
Konspektas
Dalykas
Fizika
Kaina
€1.85
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 2, 2016
Publikuotas
2016 m.
Apimtis
17 psl.

Susiję darbai

Fizikos egzamino medžiaga

Fizika Konspektas 2014 m. studente95
Didelės apimties fizikos egzamino medžiagos santrauka su sprendimais ir pavyzdžiais studentams pdf formatu.

Branduolinės fizikos konspektas

Fizika Konspektas 2016 m. muse2
28 temos. Tomsono, Rezerfordo ir Boro atomo modeliai. De Broilio bangos. Neapibrėžtumo sąryšis. Vandeniliškojo atomo energijos lygmenys. Elektronų konfigūracija ir periodinė elementų lentelė. ...

Fizikos konspektas nr. 2

Fizika Konspektas radikas
FIZIKA yra visų mokslų pagrindas. Ji yra fundamentalusis gamtos mokslas, nagrinėjantis bendriausius mus supančio pasaulio reiškinius ir dėsningumus. Žodį "fizika" į mokslą įvedė...

Fizikos konspektas nr. 3

Fizika Konspektas 2018 m. citrusiniaivaisiai
Surinkta medžiaga universitetinės fizikos. Konspektas skirtas išlaikyti tarpinį egzaminą, tačiau tinkamas ir galutiniam.