Kvėpavimo patofiziologija

7 psl. / 3517 žod.

Ištrauka

Ištrauka:
"Normalus sveikas žmogus kvėpuoja vidutiniškai 14-18 kartų per minutę, kiekvieną kartą įkvėpdamas apie O,5 l oro (kvėpuojamasis oro tūris). Po ramaus iškvėpimo jis pasistengęs dar gali iškvėpti apie 1,5 l oro (rezervinis iškvėpimo tūris), o jo plaučiuose dar lieka apie 1,5 l oro (liekamasis oro tūris). Jei sveikas žmogus po maksimaliai gilaus įkvėpimo maksimaliai giliai iškvepia, tai sužino savo plaučių gyvybinę talpą (3,5 l), o jei prie šios talpos dar prideda liekamąjį oro tūrį (1,5 l), tai gauna bendrąją plaučių talpą (apie 5 l). Per minutę sveikas žmogus sunaudoja 6-9 l oro (minutinis kvėpavimo tūris, gaunamas kvėpuojamąjį oro tūrį padauginus iš kvėpavimo judesių per minutę skaičiaus). Labai susijaudinęs ar sunkiai dirbdamas sveikas žmogus pasiekia maksimalią plaučių ventiliaciją – 80-90 1/min".


Turinys

  • Kvėpavimo patofiziologija
  • Vidinio kvėpavimo nepakankamumo etiologija ir patogenezė

Reziumė

Autorius
learner
Tipas
Konspektas
Dalykas
Medicina
Kaina
€1.76
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgs 1, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
7 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
darbas nebaigtas - nutrūksta net frazė

Susiję darbai

Rijimo ir kvėpavimo sutrikimai

Medicina Prezentacija irina1
Disfagija- rijimo sunkumas. Odinofagija- skausmingas rijimas. Rijimas yra refleksinis veiksmas, kurio metu maistas iš burnos per stemplę patenka į skrandį. Galima išskirti tris...

Kraujotaka ir kvėpavimas

Medicina Konspektas 2016 m. xdomis90
Konspektas anatomijos koliokviumui, manau gali būti naudingas tiek mokiniams biologijoje tiek medicinos srities moksluose.