Medicininės diagnostikos pagrindai

11 psl. / 5362 žod.

Ištrauka

1. Supratimas apie pirminę arterinę hipertenziją: klinikiniai požymiai, komplikacijos,diagnostikos principai. Arterinio kraujospūdžio lygių klasifikacija.
2. Supratimas apie išeminę širdies ligą: stabili krūtinės angina, nestabili krūtinės angina, ūminis miokardo infarktas. Klinikiniai požymiai, diagnostikos principai.
3. Supratimas apie periferinių arterijų ligą: priežastys, klinikiniai požymiai,diagnostikos principai.
4. Supratimas apie pirminę ir antrinę plautinę hipertenziją: priežastys, klinikiniai požymiai, diagnostikos principai.
5. Supratimas apie giliųjų venų trombozę ir plaučių arterijos trombinę emboliją: priežastys, klinikiniai požymiai, diagnostikos principai.
6. Supratimas apie echokardioskopiją ir fizinio krūvio mėginį.
7. Aritmijos sindromas: klinikiniai požymiai, diagnostikos principai.
Simptomų visuma , kurią sukelia dažnų, reta neritmiška širdies veikla. Tai yra labai daugiaformis sindromas tiek savo klinikiniais požymiais, tiek ir semiotika. Svarbu nustatyti ra ritmo sutrikimas yra priepuolinis ar lėtinis.Aritmijai patikslinti reikšmingiausi yra pulso tyrimas, širdies išklausymas, EKG. Tiksliai aritmiją apibūdinti padeda Holterio stebėsena, kai ekg stebima ištisą parą.atsižvelgiant į širdies susitraukimų dažnį ir ritmiškumą:


Reziumė

Autorius
learner
Tipas
Konspektas
Dalykas
Medicina
Kaina
€1.97
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgs 1, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
11 psl.

Susiję darbai

Edvardo sindromas ir diagnostika

Medicina Prezentacija nikte
Tai įgimta chromosominė patologija su 18 chromosomos trisomija (papildoma chromosoma). Būdingos įvairios raidos anomalijos, protinis atsilikimas, kiti nenormalumai. Kariotipas: 47chromosomos, papildoma...