Lietuvos kinas

5 psl. / 1803 žod.

Ištrauka

Nuo pirmojo etapo iki šių dienų lietuviškas vaidybinis kinas išgyveno didžiules transformacijas. Nepaisant ideologinės cenzūros bei kitų trukdžių, sovietmečio atlydžio laikotarpiu lietuviškas vaidybinis kinas išgyveno kūrybiškai produktyviausią periodą, o iki šios dienos, jis vis tobulėja ir gyvuoja. Šiandiena mes išanalizuosime ir palyginsime skirtingų laikmečių Lietuviško kino gamybos skirtumus, ypatybes bei vertybes. Taip pat pateiksime įdomių faktų, apie tai, ką šių skirtingų laikotarpių režisieriai norėjo pasakyti savo filmais, palyginsime filmus, kurie plėtoja panašią tematiką,  panagrinėsime, kaip jie transliuoja visuomenėje esančius skaudulius, nerimą keliančius klausimus ir plintančias naujas idėjas. 

Lietuvos kino istoriją galimą sąlyginai padalyti į keturis nelygius laikotarpius: pirmąjį (1896–1941), sovietinį (1941–1989), Nepriklausomos Lietuvos kiną (1990-2000m.) ir šiuolaikinį kiną. 


Reziumė

Autorius
gabrielaa
Tipas
Konspektas
Dalykas
Kinas
Kaina
€1.67
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 28, 2020
Publikuotas
2019 m.
Apimtis
5 psl.

Susiję darbai

Darren Aronofsky kūrybos ypatumų analizė

Kinas Referatas lunituke
Pasirinkau rašyti apie amerikiečių režisierių Darren Aronofsky. Pirmas jo sukurtas filmas, kurį aš mačiau, yra „Requem for a dream“. Jis manę taip sužavėjo,...

Prancūzų avangardo kine analizė

Kinas Referatas 2012 m. giedre3325
Avangardo sąvoka priklauso XIX a. pab. ir XX a. pr. kultūrai ir menui. Jo kilmė – Prancūzijoje ir Italijoje, iš kurių avangardas greitai...

Filmo "Kafarnaumas" peržiūra

Kinas Referatas 2021 m. Sauletekis
Filmo "Kafarnaumas" peržiūra, analizė. Išsami, paremta filmu. Išsakoma asmeninė nuomonė su argumentais. Stiproje gimnazijoje įvertinta 10 balų.