AB “Vilkyškių pieninė” finansinis įvertinimas

36 psl. / 8461 žod.

Ištrauka

Darbe nėra išvadų.

Temos aktualumas. Kiekvienai įmonei, nesvarbu ar ji didelė ar mažą, svarbiausias veiksnys, dėl kurio dirbama, yra gaunamas pelnas. Gaunamas pelnas kasmet skiriasi, todėl svarbu įvertinti, dėl kokių priežasčių jis keitėsi. Šioms priežastims išsiaiškinti yra naudojama finansinė analizė, kurios dėka galima įvertinti įmonę finansiniu aspektu. Būtent šios analizės dėka galima išanalizuoti svarbiausius įmonės rezultatyvumą lemiančius veiksnius: pelningumą, mokumą, veiklos efektyvumą, ir išsiaiškinti, kokios yra įmonės silpnosios ir stipriosios pusės, ir iš to daryti išvadas. Visgi svarbu ne tik analizuoti dabartinę įmonės finansinę būklę, tačiau ir prognozuoti jos perspektyvas, todėl reikia išsiaiškinti, ar įmonė turi didelę tikimybę bankrutuoti. Analizuojant įmonės perspektyvas tai pat labai svarbu numatyti ateities veiksnius, galinčius įtakoti įmonės veiklos tęstinumą ir rezultatyvumą.
Darbo tikslas: įvertinti AB „Vilkyškių pieninė“pelningumą, mokumą ir veiklos efektyvumą bei atlikti įmonės perspektyvų prognozavimą.
Darbo problema: siekiant įvertinti įmonės veiklą, svarbu ištirti svarbiausius aspektus: pelningumą, mokumą,veiklos efektyvumą ir bankroto tikimybę, nuo kurių priklauso bet kurios įmonės veiklos tęstinumas.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti įmonės finansinį vertinimą teoriniu aspektu.
2. Atlikti AB „Vilkyškių pieninė“ finansinių ataskaitų horizontalią, vertikalią ir santykinių rodiklių analizę bei įvertinti bankroto tikimybę įmonėje.
3. Pateikti rekomendacijas įmonės veiklos rezultatyvumui gerinti ir atlikti finansinių ataskaitų prognozavimą.
Tyrimo metodai: literatūros šaltinių analizė, AB „Vilkyškių pieninė“ finansinių ataskaitų analizė, atliekama taikant horizontalią, vertikalią ir santykinių rodiklių analizę, finansiniai skaičiavimai Excel skaičiuokle.


Reziumė

Autorius
brigita99
Tipas
Kursinis darbas
Dalykas
Finansai
Kaina
€9.00
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 12, 2014
Publikuotas
2013 m.
Apimtis
36 psl.

Susiję darbai