Socialinės pagalbos diskriminuojamiems asmenims priemonės

25 psl. / 8343 žod.

Ištrauka

Pagarba žmogaus teisėms bei visuomenės įvairovei yra viena pagrindinių demokratinės santvarkos vertybių, tačiau, deja, dažnai lygios galimybės telieka deklaracija, o realybėje įvairiais požymiais besiskiriantys žmonės tampa diskriminacijos, stereotipų, išankstinio nusistatymo ar netgi atvirai demonstruojamos neapykantos aukomis.
Negalėdami apsiginti ar objektyviai įvertinti tokio elgesio priežasčių minėti asmenys susiduria su socialinės atskirties problemomis, jiems sunkiau įgyti profesiją ir darbą, jų dalyvavimas viešajame gyvenime yra apribotas, o politinio atstovavimo galimybės yra gana menkos.
Taigi, šiame darbe nusprendžiau plačiau aprašyti diskriminuojamų asmenų grupes bei jų problematiką. Diskriminuojamų asmenų grupių klasifikaciją pasirinkau remdamasi Nacionaline antidiskriminacine 2009- 2011 metų programa.
Šio darbo tikslas- apžvelgti socialinės pagalbos diskriminuojamiems asmenims priemones
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti diskriminacijos sąvoką
2. Aprašyti pagindinių diskriminuojamų grupių problematiką
3. Apžvelgti socialinės pagalbos diskriminuojamiems asmenims priemones


Reziumė

Autorius
impulzgirl
Tipas
Kursinis darbas
Dalykas
Teisė
Kaina
€9.00
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 8, 2014
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
25 psl.

Susiję darbai

Teisės norma kaip teisinio reguliavimo priemonė

Teisė Referatas 2014 m. mirksiukee
Temos aktualumas ir reikšmingumas: Teisės norma ir teisinis reguliavimas yra neatsiejami dalykai. Teisės normą galima suprasti kaip elgesio standartą, kuris reguliuoja žmonių elgesį....