AB “Vilkyškių pieninė” finansinė analizė

24 psl. / 4907 žod.

Ištrauka

AB „Vilkyškių pieninė“ yra jau 21 metus veikianti viena moderniausių Lietuvos sūrių gamyklų, valdanti apie 15 proc. šalies sūrių rinkos. Šiuo metu tai vienintelė specializuota sūrių gamykla Lietuvoje, pagal originalias receptūras gaminanti beveik 30 pavadinimų sūrių, iš jų – net 12 rūšių gurmaniškų sūrių. Visiems sūriams taikomi griežti kokybės kontrolės standartai.

Įmonės pagrindinė veikla yra įvairių rūšių sūrio gamyba ir pardavimas. Įmonė taip pat gamina ir parduoda išrūgas, žaliavinį pieną, grietinėlę, sviestą, jogurtus, glaistytus sūrelius. Veikla vykdoma pagrindiniuose gamybiniuose pastatuose, esančiuose Vilkyškiuose, Pagėgių r. sav. Įmonė turi pieno supirkimo ir paskirstymo centrą Eržvilke, Jurbarko r. sav. Didžiąją savo produkcijos dalį AB „Vilkyškių pieninė“ eksportuoja. Svarbiausios AB „Vilkyškių pieninės“ rinkos yra ES šalys, Latvija ir Estija, Rusija (su Kaliningrado sritimi). Savo produkciją AB „Vilkyškių pieninė“ taip pat eksportuoja ir į Izraelį, Kroatiją, kitas šalis.

1993 metais įsikūrusios bendrovės veiklos istorijoje – keli reikšmingi plėtros ir modernizacijos etapai, nulėmę „Vilkyškių pieninės“ sėkmę Lietuvos ir užsienio rinkose. Vien nuo 1999 metų į AB „Vilkyškių pieninė“ tiesioginės investicijos sudaro apie 45 milijonus litų. Sėkmingai įsitvirtinusi Lietuvos ir kitų šalių rinkose, AB Vilkyškių pieninė iš uždarosios akcinės bendrovės 2005 sausio 21 d. persitvarkė į akcinę bendrovę ir pradėjo naują brandžios veiklos etapą.


Turinys

  • TRUMPAS AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ PRISTATYMAS
  • HORIZONTALIOJI ANALIZĖ
  • AB „Vilkyškių pieninė“ horizontalioji balanso analizė 2011-2013 metais
  • AB „Vilkyškių pieninė“ horizontalioji pelno nuostolio ataskaitos analizė 2011-2013 metais
  • VERTIKALIOJI ANALIZĖ
  • AB „Vilkyškių pieninė“ vertikalioji balanso analizė 2011-2013 metais
  • AB „Vilkyškių pieninė“ vertikalioji pelno nuostolio ataskaitos analizė 2011-2013 metais
  • SANTYKINĖ AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ FINANSINIŲ RODIKLIŲ ANALIZĖ
  • Santykinė AB „Vilkyškių pieninė“ veiklos efektyvumo rodiklių analizė
  • Santykinė AB „Vilkyškių pieninė“ mokumo/likvidumo rodiklių analizė

Reziumė

Autorius
migjasi
Tipas
Kursinis darbas
Dalykas
Finansai
Kaina
€7.32
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgp 11, 2015
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
24 psl.

Susiję darbai

„N“ įmonės finansinė analizė

Finansai Kursinis darbas 2015 m. sejkutea
Temos aktualumas. Tam, kad užtikrinti įmonės tolimesnį gyvavimą bei gerus veiklos rezultatus, vadovams visų pirma būtina sugebėti realiai įvertinti jos finansinę būklę. Finansinė...