Kiekybiniai sprendimo metodai, koreliacinės regresinės analizės tyrimas

19 psl. / 1978 žod.

Ištrauka

Daugelis Lietuvos žmonių jau suprato, kad sportuodami bet kokiame sporto klube ar bet kur kitur, po fizinio krūvio jie jaučiasi geriau, atrodo geriau, atsiranda naujų jėgų, pagerėja miegas, sumažėja ligų skaičius ir apskritai visas pasaulis atrodo mielesnis bei geresnis. Sportuodamas žmogus įgauna pasitikėjimo savimi, tampa sveikesniu, stipresniu bei ištvermingesniu. O juk ištvermė taip reikalinga mūsų gyvenime todėl ir pasirinkau tema apie sporto klubą.

Mano kursinis darbas susideda iš trijų dalių. Pirmoje dalyje bus atlikta koreliacinė regresinė analizė, antroje atlikta prognozė su slenkančiu vidurkiu ir eksponentiniu metodu, o trečioje išspręstas gamybos planavimo uždavinys.

Koreliacinės regresinės analizės tyrimo objektas yra. žmonių lankymas į sporto klubą per savaitę. Analizės metu bus nustatyta žmonių lankymą į sporto klubą įtakojantis tokie veiksniai:

 1. Numestų kilogramų skaičius.
 2. Įėjimo kaina per mėnesį eur.
 3. Trenerių skaičius
 4. Treniruoklių skaičius
 5. Laiko limitas per savaitę

Tyrimui pasirinkta tema: Žmonių lankymas į sporto klubą per savaitę. Tikslas: išsiaiškinti, nuo kurio veiksnio labiausiai priklauso numestų kilogramų skaičius, per mėnesį (nustatyti ryšių stiprumus, forma bei analitines išraiškas), atrinkti x-us, porinei regresinei analizei atlikti, taipogi atlikti daugianarę koreliacinę analizę, panaudojant funkcijas : LINEST, LOGEST, TREND, GROWTH ir aprašyti gautus rezultatus.


Turinys

 • Įvadas
 • Koreliacinė regresinė analizė
 • Tyrimo tikslas
 • Koreliacinė analizė su kiekvienu X1, X2, X5
 • Porinė regresinė analizė Y su kiekvienu X1, X2, ,Xn
 • Daugianarė koreliacinė regresinė analizė
 • Gautų rezultatų aprašymas ir tyrimo rezultatų taikymo pavyzdžiai
 • Prognozės
 • Gamybos planavimas
 • Gamybos uždavinys Gamybos planavimo uždavinys, atliktas su SOLVER programa. Jautrumo analizės rezultatų aprašymas

Reziumė

Autorius
jova456
Tipas
Kursinis darbas
Dalykas
Ekonomika
Kaina
€7.32
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 8, 2016
Publikuotas
2015 m.
Apimtis
19 psl.

Susiję darbai

Šalies BVP statistinė analizė

Ekonomika Tyrimas 2011 m. krisgalin
Darbo tikslas – išanalizuoti statistinius duomenis apie Lietuvos BVP kaitą, pateikti BVP pokyčius nuo 2010 metų 1-ojo ketvirčio iki 2011 metų 3-iojo ketvirčio...

Internetinių rinkos tyrimų analizė

Ekonomika Diplominis darbas 2011 m. donatas
Šiandieniniame verslo pasaulyje ekonomikos sąlygos sparčiai kinta. Tai sąlygoja valdymo orientaciją į tikslus, konkurencijos augimas, rinkos prisotinimą, gamybos, darbo bei prekybos organizavimo formų...

Sveikatos priežiūros kokybės tyrimas ir analizė

Ekonomika Diplominis darbas 2014 m. rasa13
Sveikatos priežiūros kokybei trūksta informacinio valdymo. Reikia stiprinti visų lygių medicinos darbuotojų, dalyvaujančių gydyme ir prevencinėse programose, bendradarbiavimą.

Kiekybiniai metodai ekonomikoje

Ekonomika Referatas 2016 m. ernestasj
Statistika yra mokslas apie domenų rinkimą, aprašymą, sisteminimą, analizavimą bei interpretavimą. Taigi aprašomoji statistika, tai yra pats pirmasis analizės žingsnis jau surinkus duomenis...