Automatizuotas projektavimas miestų statyboje

27 psl. / 3181 žod.

Ištrauka

ArcView yra paprasčiausia ArcGIS sistemos programinė įranga, į kurią įtrauktas pagrindinis kartografavimo ir GIS funkcionalumas. ArcGIS Desktop susideda iš šių tarpusavyje integruotų aplikacijų:
ArcMap;
ArcCatalog;
ArcToolbox.
ArcMap yra aplikacija yra skirta spręsti uždaviniams susijusiems su žemėlapiu kaip tematinio vizualizavimo ir kartografavimo, vizualios analizės ir redagavimo.
Naudodamas ArcMap vartotojas gali:
Atlikti vizualizaciją. Vartotojas gali iškarto pradėti dirbti su savo duomenimis geografiškai: atvaizduoti struktūras kurios anksčiau buvo neaiškios, išryškinti priklausomybes ir pasiskirstymus, taikyti įvairius tyrimo metodus.
Kurti. Vartotojas gali lengvai kurti žemėlapius vaizduojančius jo analizės rezultatus. ArcMap įdiegti visi įrankiai, kurių gali prireikti pridedant savo duomenis į žemėlapį ir pateikti efektyviausiu būdu.
Priimti sprendimus. Dirbant geografiškai vartotojas gali atsakyti į klausimus „Kur yra...?“, „Koks kiekis...?“ ar „Kas atsitiks jeigu...?“. Suradus šiuos sąryšius galima priimti tikslesnius ir efektyvesnius sprendimus.
Pateikti rezultatus. Pateikti savo darbo rezultatus yra paprasta. Vartotojas gali lengvai sukurti puikiai atrodančius ir leidybai tinkamus žemėlapius, pateikti informaciją pripildant ją diagramomis, lentelėmis, brėžiniais, fotografijomis bei kitus elementais. Sukurti žemėlapiai gali būti naudojami keitimuisi informacija.
Pritaikyti darbo aplinką. ArcMap pritaikymo galimybės leidžia priderinti vartotojo sąsają kiekvienos organizacijos poreikiams, sukurti naujus įrankius, automatizuoti darbą ir sukurti visiškai naujas aplikacijas paremtas ArcMap komponentais.
ArcCatalog aplikacija yra skirta geografinių ir lentelinių duomenų peržiūrai, šio tipo duomenų kūrimui, valdymui ir organizavimui.
Vartotojas ArcCatalog gali naudoti turimos GIS informacijos peržiūrai peržiūrėti ir redaguoti metaduomenis, naudotis lentelėmis, atlikti turimų geografinių duomenų bei lentelių duomenų struktūros sukūrimui ir valdymui.
ArcToolbox aplikacija yra pilnas, išsamus įrankių rinkinys (daugiau kaip 170 įrankių) skirtas geoduomenų apdorojimui, duomenų konvertavimui, žemėlapio lapų valdymui, persidengimo analizei, žemėlapių projekcijų valdymui ir t.t.
ArcToolbox aplikacijose skirtose ArcView ir ArcEditor yra 36 įrankiai pagrindinai naudojami duomenų konvertavimui ir valdymui.
Naudodamas šias tris aplikacijas, vartotojas gali spręsti bet kokius GIS uždavinius nuo visai paprastų iki sudėtingų (pvz., kartografavimo, duomenų valdymo, geografinės analizės, duomenų redagavimo ir geoduomenų apdorojimo).
ArcScene aplikacijoje galima pavaizduoti objektus 3D vaizdu.
Papildomai ArcGIS Desktop leidžia prisijungti prie gausių GIS duomenų bei resursų, pasiekiamų per ArcIMS servisus, esančius internete.
ArcGIS Desktop yra išbaigta, integruota, lengvai plečiama sistema, sukurta atitikti platų GIS vartotojų keliamų uždavinių spektrą.


Turinys

  • Turinys
  • Įvadas4
  • I Skyrius - Sluoksnių kūrimas8
  • II Skyrius - GIS objektai11
  • III Skyrius - Užklausos21
  • Išvados26
  • Naudota literatūra27

Reziumė

Autorius
mangustus
Tipas
Kursinis darbas
Dalykas
Inžinerija
Kaina
€7.32
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Gru 12, 2012
Publikuotas
2011 m.
Apimtis
27 psl.

Susiję darbai

Linijinio statinio projektavimas

Inžinerija Kursinis darbas daiva_1
Pagrindinis šio kursinio projekto tikslas yra susipažinti su linijinio statinio projektavimo darbais ir išmokti projektuoti kelio trasą kameraliniu būdu, pasinaudojant programiniu paketu „Autocad...

Stabdžių sistemos technologijų projektavimas

Inžinerija Kursinis darbas 2013 m. moo bot
Jeigu materialiam daiktui reikia keisti arba išsaugoti jam būdingą būseną erdvės ar laiko atžvilgiu, jį turi veikti jėgų sistema. Automobiliai, veždami keleivius ar...

Vėdinimo sistemų projektavimas

Inžinerija Kursinis darbas 2014 m. pizdec117
Metinės šilumos ir elektros energijos vedinimo sistemai išlaidos yra suskaičiuotos neatsižvelgiant į elektros sąnaudas traukos spintos darbui. Kadangi skaičiavimu metu traukos spintą nebuvo...

Statybos pagrindai

Inžinerija Referatas 2018 m. lengvai
Karkasiniai namai (skydiniai namai) statomi iš gamykloje paruoštų sienos skydų su vidaus ir išorės apdaila. Prieš pradedant sienų segmentų gamybą, kiekvienam iš jų padaromas...