Planavimo koliokviumo klausimai ir atsakymai

3 psl. / 938 žod.

Ištrauka

KTU Planavimo koliokviumo klausimai ir atsakymai


Turinys

 • 1. Kaip apibūdinamas problemų sudėtingumas, ir kaip vertinamas atskirose planavimo metodologijose?
 • 2. Kurie įmonės aplinkos pokyčiai gali suformuoti grėsmes įmonės veiklai? Kaip ir kada jos nustatomos? Kaip atliekamas verslo grėsmių įvertinimas sudarant įmonės strateginį planą?
 • 3 Pibūdinti įmonės strateginius konkurentus. Kurie yra jų analizės pagrindiniai tikslai, kada ir kaip įvertinama įmonės padėtis konkurentų atžvilgiu?
 • 4. Kodėl tikslų planavimas yra pirminė planavimo grandis?Kas sudaro įmonės tikslų sistemą? Kaip ji suformuojama?
 • 5. Apibūdinti diversifikuotos plėtros bazinę strategiją ir jos tipus. Kurie strategijos elementai keičiami šioje bazinėje strategijoje? Kokios įmonės, ir kodėl renkasi šias strategijas?
 • 6. Apibūdinti strateginės analizės procesą. Kaip jos išvados panaudojamos esamos strategijos įvertinimui?
 • 7 Apibūdinti įėjimo į šaką barjerus. Kokią įtaką jie turi konkurencijos lygiui? Kodėl įmonei reikia juos žinoti sudarant strateginius planus?
 • 1.Apibūdinti strateginius vidaus veiksnius? Kokia yra jų reikšmė įmonės planavime?
 • Kaip jie nustatomis ir įvertinami?
 • 2. Kodėl įmonei reikia turėti rašytinį, tinkamai apiformintą ir sukomplektuotą strateginį planą? Kokie yra šio plano pagrindiniai skyriai?
 • 3. Apibūdinti sisteminį poziūrį ir analizę. Paaiškinti, kodėl įmonės sistemos suvokimas yra svarbus jos veiklos planavime?

Reziumė

Autorius
jusala
Tipas
Paruoštukė
Dalykas
Vadyba
Kaina
€1.38
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 24, 2012
Publikuotas
2008 m.
Apimtis
3 psl.

Susiję darbai

Uab „Irnukas“ planavimo sistemos tobulinimas

Vadyba Diplominis darbas magnolija
Temos aktualumas. Planavimą galėtume įsivaizduoti kaip garvežį, traukiantį organizavimo, vadovavimo ir kontrolės traukinį. Planavimas - prioritetinė vadybos funkcija. Jis nėra vienkartinis veiksmas, kurio...

Strateginis valdymas ir strateginis planavimas

Vadyba Kursinis darbas guoba
Temos aktualumas. Šiuolaikinė įmonė turi būti nuolat pasiruošusi atremti visus rinkos pokyčius ir konkurentų smūgius. Savo tikslų įmonė privalo siekti ryžtingai ir apgalvotai,...

Įmonės veiklos planavimas

Vadyba Kursinis darbas 2009 m. diabani
Kursinis darbas buvo parašytas studijų moduliui "Planavimas". Darbas atliktas analizuojant įmonės X veiklos rodiklius, SSGG analizę ir pan. Darbas unikalus ir visiškai išpildantis...

Asmeniniai finansai ir finansų planavimas

Vadyba Prezentacija 2009 m. diabani
Darbas skirtas perteikti SEB darbuotojos idėjas kolegoms. Idėjos papildytos autorės idėjomis. Pristatyme pateikiami būdai, kaip sutaupyti ir kontroliuoti asmeninius finansus, patarimai, kaip juos...