Neurologinės kineziterapijos praktikos ataskaita apie pacientą

9 psl. / 1470 žod.

Ištrauka

Neurologinės kineziterapijos praktikos vieta: UAB Sanatorija „Pušyno kelias“.

Profesinės veiklos praktikos laikotarpis: 2014.05.19-2014.06.07.

Tiesioginė praktikos vadovė: Dalė Brazdauskienė.

Neurologinės kineziterapijos praktikos metu dirbau nuo pirmadienio iki penktadienio. Darbo valandos: 08.00-14.00. Neurologinės kineziterapijos praktika buvo atliekama sanatorijos suaugiųjų skyriuje, kineziterapijos salėje, vertikalioje vonioje, kartu su kitais studentais.

UAB Sanatorija „Pušyno kelias“ yra įsikūrusi baltupių mikrorajone esančiame pušyne. Čia teikiamos paslaugos tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Neurologinės kineziterapijos praktiką atlikau kineziterapijos salėse ir vertikalioje vonioje. Mankštos buvo atliekamos tiek grupėms, tiek individualiai.Be mankštų kai kuriems pacientams taip pat buvo taikomi masažai, ergoterapja, fizioterapijos procedūros.

Neurologinės kineziterapijos praktikos metu buvo dirbama su pacientais sergančiais nervų sistemos ligomis. Pacientų amžius labai įvairus. Turėjau galimybe dirbti taip pat su traumatologiniais pacientais. Pirmą praktikos dieną mankštas tik stebėjau, tačiau kitomis dienomis įsijungiau į darbą ir dirbau savarankiškai kineziterpeutės prižiūrima.

Taikyti kineziterapijos metodai:

  1. Diagnostiniai: raumenų jėgos testavimas, goniometrija, koordinacijos ir pusiausvyros įvertinimas, kraujospūdžio ir pulso skaičiavimas.
  2. Fiziniai pratimai: aktyvūs, pusiau aktyvūs, pasyvūs pratimai, tempimo pratimai, atsipalaidavimo pratimai, koordinacijos ir pusiausvyros pratimai.
  3. Pratimai su pagalbiniais daiktais: maži kamuoliai, Gymnic kamuoliai, lazdos, apsunkinantys svoriai, švediška sienelė, gumos.

Turinys

  • I. Įvadas3
  • II. Išsami ataskaita apie pacientų tyrimą ir kineziterapijos procedūrų taikymą4
  • III. Savianalizė8

Reziumė

Autorius
utopia
Tipas
Praktikos ataskaita
Dalykas
Medicina
Kaina
€2.70
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Sau 23, 2015
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
9 psl.

Susiję darbai

Neurologinės praktikos ataskaita

Medicina Praktikos ataskaita 2011 m. wigusjka
Neurologinę praktiką atlikau druskininkuose, „Eglės“ sanatorijoje. Praktiką atlikau nuo 2011 gegužės 9d, iki 2011 birželio 3d. Praktika buvo, labai naudinga, daug sužinojau apie...