Pratimai paauglių konfliktų valdymo užsiėmimams

7 psl. / 1050 žod.

Ištrauka

Kodėl kyla konfliktai? Yra šešios pamatinės priežastys, dėl kurių kyla dauguma mūsų konfliktų: 1. Gyvybiniai poreikiai - tai dalykai, kurių reikia išgyvenimui, kaip antai maistas, vanduo, oras.

 2. Skirtingos vertybės būdingos skirtingų įsitikinimų žmonėms. Pavyzdžiui, skirtingas religijas išpažįstančių žmonių vertybės skiriasi.

 3. Skirtingas suvokimas - tai skirtinga nuomonė apie tą patį dalyką. Tarkime, du žmonės gali susiginčyti dėl draugo marškinių spalvos. Vienam ta spalva graži, o kitam - ne.

 4. Skirtingi interesai - kai žmonėms rūpi skirtingi dalykai. Antai du draugai niekaip nesutaria kur eiti: į kiną ar pas bičiulį.

 5. Riboti ištekliai reiškia ribotą ko nors kiekį. Antai ne visi žmonės yra turtingi, turi pakankamai maisto ir pan.

 6. Psichologiniai poreikiai yra tai, ko mums reikia, kad jaustumėmės esą gabūs, svarbūs, sveiki, kitų pripažįstami. Antai mes visi norime būti mylimi.


Turinys

 • 1 užduotis Piešiu konfliktą
 • 2 užduotis Dvi mano pusės
 • 3 užduotis Konfliktų priežastys
 • Priedas Ko mes norime
 • Literatūra

Reziumė

Autorius
sarmi
Tipas
Praktikos ataskaita
Dalykas
Psichologija
Kaina
€2.70
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 19, 2018
Publikuotas
2008 m.
Apimtis
7 psl.

Susiję darbai

Kaip valdyti konfliktą?

Psichologija Referatas agnieshka85
Konfliktus galima spręsti arba stengtis, kad jie neatsirastų, tačiau antrasis variantas sunkiai įmanomas. Bet koks konfliktas labai stipriai veikia asmenis bei lemia jų...

Konfliktai ir jų valdymas

Psichologija Referatas vilavi
Kasdienybėje labai dažnai kyla konfliktų dėl menkų priežasčių, kurie mus veikia neigiamai. Mes tampame suirzę, nenorime bendrauti, o šie veiksniai lemia blogą bendravimą...

Konfliktai, pokyčiai ir streso valdymas

Psichologija Referatas 2013 m. dovile1990
Šiuolaikiniame dinamiškame verslo pasaulyje neišvengiami konfliktai, stresai, organizacijos gyvena nuolatinių pokyčių aplinkoje. Svarbu tinkamai įvertinti pakitusią ar netikėtą situaciją ir išmokti ją valdyti....

Paauglių konfliktai

Psichologija Rašinys 2015 m. ggg023
Rašinys apie paauglių konfliktus ir jų sprendimo būdus ugdymo įstaigoje. Darbe kalbama apie paauglių charakterį, kaip jis susidoroja su problemomis ir panašiai.

Konfliktų valdymas ir sprendimas

Psichologija Referatas 2016 m. gretule8
Tyrimo objektas - Konfliktų sprendimo alternatyvos. Tyrimo hipotezė: Sutapatinus darbdavių įvairaus lygio vadovų elgesio normas, vertybes, tikslus ir interesus, kurie neprieštarautų darbuotojų, grupės,...

Konfliktų valdymas, sprendimas.

Psichologija Prezentacija 2019 m. odeta sakalauskienė
Prezentacija apie konfliktų valdymą ir sprendimą, psichologijai. 11 skaidrių su informacija, atitinkančia temai su video apie konfliktus.