Nervų sistema

19 skaidr.

Ištrauka

Žmogaus nervų sistema - tai pagrindinis reguliuojantis faktorius, reguliuojantis sąmoningus ir nesąmoningus procesus – hormonų ir fermentų gamybą, arterinį spaudimą, virškinimą - tuo užsiima vegetatyvinė nervų sistema, kuri susideda iš simpatinės ir parasimpatinės dalių.
Nervų sistema yra sudaryta iš specializuotų ląstelių – neuronų, kurie sudaro tinklą, šis neuronų tinklas koordinuoja veiksmus ir perduoda signalus tarp skirtingų jo kūno dalių.


Reziumė

Autorius
kristona
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Medicina
Kaina
€1.35
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 29, 2014
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
19 skaidr.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
geras darbas
Patvirtintas užsakymas
Liuks, viskas puiku.

Susiję darbai

Nervų sistemos sutrikimai

Medicina Prezentacija marvita
Nervų sistema – organų sistema, kuri yra sudaryta iš specializuotų ląstelių – neuronų, kurie sudaro tinklą, šis neuronų tinklas koordinuoja gyvūno veiksmus ir...

Centrinė nervų sistema

Medicina Konspektas 2014 m. soufflee
Visa reikalinga informacija neuroanatomijos egzaminui: centrinė nervų sistema, pagrindinės sąvokos, sandara, ypatumai, funkcijos ir t.t.

Nervų sistemą ir psichiką veikiantys vaistai

Medicina Prezentacija 2018 m. studente11
Aukščiausiu balu įvertintas darbas, atitikęs visus reikalavimus. Darbas apie nervų sistemą ir psichiką veikiančius vaistus, puikiai tinka farmakologijos paskaitoms.

Nervų sistema nėštumo metu

Medicina Referatas 2017 m. strawberry147
Nervų sistemos aprašymas nėštumo metu, neramių kojų sindromas. Lankstinukas, su informacijos sarašų su knygomis, įvertintas puikiai.

Nervų sistema, konspektas

Medicina Konspektas 2020 m. occtherapist
Nervų sistemos, anatomijos dalyko konspektas aukštesnėms studijoms (slaugai, ergoterapijai, kineziterapijai, akušerijai). 28 psl.