Medžiagų pernaša augaluose

8 skaidr.

Ištrauka

Darbas gavo 10-tuką.

Lapas- pagrindinis autotrofinių augalų mitybos organas, vykdantis fotosintezę.

Lapai reguliuoja vandens apykaitą(transpiracija), aprūpina augalą deguonimi(kvėpavimas).Jie vadinami žaliaisiais augalų plaučiais.

Lapalakštis- pagrindinė ir storiausia lapo dalis.Lapkotis-jungia lapalakštį su stiebu. Lapkotis suteikia lapalakščiui daugiau judrumo, jam leidžia sukiotis ir efektyviau gaudyti šviesą.Lapo pamatinė dalis- pentis.


Turinys

  • Lapas- pagrindinis autotrofinių augalų mitybos organas, vykdantis fotosintezę.
  • Lapai reguliuoja vandens apykaitą(transpiracija), aprūpina augalą deguonimi(kvėpavimas).Jie vadinami žaliaisiais augalų plaučiais.

Reziumė

Autorius
laika
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Biologija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 9, 2015
Publikuotas
2012 m.
Apimtis
8 skaidr.

Susiję darbai

Retieji Lietuvos augalai

Biologija Referatas ellita
Į naujausią Lietuvos raudonosios knygos augalų rūšių sąrašą, patvirtintą 2003, įrašyti 358 rūšių augalai (iš jų 238 rūšių induočiai, 100 rūšių samanos, 20...

Medžiagų ir energijos apykaita

Biologija Prezentacija 2010 m. coldwater
Tai biologijos atsiskaitomasis darbas - pranešimas apie tai, kaip organizmai apsirūpina energija. Aptariami du svarbiausi procesai - fotosintezė ir viduląstelinis kvėpavimas.

Kraujotaka ir pernaša augaluose

Biologija Prezentacija iveivi
Homeostazė – tai kintančioje aplinkoje palaikoma pastovi ląstelių ir organizmų vidinė terpė. Organizmų vidinę terpę sudaro limfa, kraujas ir audinių skystis.

Augalų foto albumas

Biologija Prezentacija 2017 m. vartotoja1
Kiekvienas medis, krūmas, net kiekviena žolelė yra klasifikuojama, tam kad kiekvienas besidomintis žinotų kokios karalystės tai augalas, kokiai rūšiai priklauso. Šiandien jums pristatysime...