Metafizinė tapyba ir ne tik

27 skaidr.

Ištrauka

Tapytojai vaizdavo tikroviškus daiktus nerealioje aplinkoje, derino klasikinės ir moderniosios dailės motyvus, kūrė paslaptingų, sustingusių erdvių įspūdį, mėgavosi melancholijos, vienišumo, susvetimėjimo nuotaikomis.


Turinys

  • 1.truputį istorijos
  • 2.bruožai
  • 3.žymiausi autoriai ir daug jų darbų
  • 4.metafizinė tapyba Lietuvoje

Reziumė

Autorius
queen g
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Dailė
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lie 17, 2015
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
27 skaidr.

Susiję darbai

Impresionizmas tapyboje, ir ne tik

Dailė Prezentacija ilovenerds
Kas yra impresionizmasPagrindiniai bruožaiImpresionizmo atneštos naujovės:Tapymas laukeRevoliucija spalvų pasaulyjeFotografijaArchitektūros perversmasImpresionizmo krizėŽymiausi kūrėjai

Tapyba

Dailė Prezentacija magnetism
Tapyba – tai vaizduojamosios dailės rūšis, kai dažančioji medžiagatepama ant tam tikro paviršiaus ( dažniausiai - popieriaus, kartaissienos ir t.t.)

Baroko laikotarpis tapyboje

Dailė Prezentacija 2014 m. eve7ina
Išsami, 73 puslapių prezentacija apie baroko laikotarpį tapyboje. Viskas, kas svarbiausia informatyviai pateikta. Barokas — tai didžiosios tapybos epocha, kurioje ypač didelį vaidmenį...

Neoimpresionizmas

Dailė Prezentacija 2016 m. dovilena
Neoimpresionizmo pristatymo darbo skaidrės. Gerai įvertintos, paminėti garsiausi ir populiariausi neoimpresionizmo laikotarpio kūriniai.

Medienos apdirbimo įrankiai

Dailė Prezentacija 2020 m. agnieška
Sveiki Jums reikia prezentacijos apie Medienos apdirbimo įrankius prašau rinkitės mano mano tikrai kokybiškas darbas, mokykloje už jį per technologijas gavau 10.