Pedagogų rengimo, kvalifikacijos tobulinimo ir atestacijos sistema

21 skaidr.

Ištrauka

Pedagogų rengimo procesas apima pirmosios pakopos universitetines ar neuniversitetines studijas, kurių metu įgijus bendrąją kultūrinę, dalykinę ir profesinę kompetenciją, atlikus pedagoginę stažuotę ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiama pedagogo kvalifikacija.
Kvalifikacijos tobulinimas – tai nepertraukiama švietimo dalis, todėl pedagogams ypač svarbu kelti savo kvalifikaciją, nes nuolat kintanti mokymo specifika, būtina prisitaikant prie naujovių.
Institucijos, teikiančios pedagogų kvalifikacijos tobulinimo paslaugas, turi atitikti tam tikrus iškeltus reikalavimus, kurie yra reglamentuojami teisės aktuose.
Atestacija – tam tikras procesas, kurio metu įvertinama pedagogo kompetencija ir praktinė veikla.


Turinys

  • Pedagogų rengimo ypatumai;
  • Pedagogų kvalifikacijos aspektai;
  • Kvalifikacijos tobulinimo formos, programos;
  • Institucijų veiklos vertinimas;
  • Pedagogų atestacijos esmė.

Reziumė

Autorius
kiuskiuskius
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Pedagogika
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bir 22, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
21 skaidr.

Susiję darbai

A.Dystervėgo pedagoginės idėjos

Pedagogika Prezentacija kristona
Tikslas: Pristatyti A. Dystervėgo pedagoginės idėjas teoriniu aspektu. Uždaviniai:Atskleisti gyvenimo aspektus.Išsiaiškinti veiklos ypatumus.Supažindinti su A. Dystervėgo pedagoginėm idėjom.

Pedagogika ir kultūra

Pedagogika Referatas 2014 m. mokytoja
Pedagogika, tai jaunimo ugdymo mokslas, kurio problematiką sudaro daugelis elementų, vienas iš jų yra kultūrinis žmonijos palikimas, kurį turi įsisavinti ugdytiniai. Kitais žodžiais...

Pedagogika ir kultūra prezentacija

Pedagogika Prezentacija mokytoja
Uždaviniai: 1.Pristatyti pedagoginės kultūros pradininkus Lietuvoje; 2.Aptarti kultūrą, kaip procesą; 3.Susipažinti, kokios yra mokymo kultūros; Pristatyti, kas sieja kultūrą ir...