Partizaninis karas

25 skaidr.

Ištrauka

Partizaninis karas – karo veiksmai, kai su reguliaria kariuomene arba su valstybe ir visu jos prievartos aparatu (policija, saugumo organai, kariuomenė) ir valdymo organais kariauja nedidelės ar didelės kovotojų (partizanų) grupės, naudojančios partizaninę karo taktiką.Partizanai paprastai būna asmenys, neesantys oficialiai pripažintų ginkluotųjų pajėgų nariai (t. y., civiliai), nors jų tarpe gali būti ir kariškių, bet paprastai veikiančių ne ginkluotųjų pajėgų daliniuose ar formuotėse.

Partizaninės taktikos esmė – priešo naikinimas naudojant ne frontalias atakas, artilerijos ugnį ir pan., o pasalas, diversijas, propagandinę kovą. Po kovos veiksmų partizanų grupės slapstosi:


Turinys

  • Yra 25 skaidres. Yra aprasyti zymiausi partizanai.Viskasapie posedzius, pasikalbejimus, visko ko reikia yra siose skaidrese.

Reziumė

Autorius
d.klaudija
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Istorija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 8, 2017
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
25 skaidr.

Susiję darbai

Naujas požiūris į Žiemos karą

Istorija Referatas tomo0
TSRS ir Suomijos karinis konfliktas, prasidėjęs 1939 m. lapkričio 30, nėra atskiras ir su minimu laikotarpiu visiškai nesusijęs įvykis. Dar prieš II pasaulinio...

Antras pasaulinis karas

Istorija Prezentacija virgo
Prezentacija trumpai supažindina su svarbiausiais Antrojo pasaulinio karo įvykiais. Nemažai nuotraukų.

Lietuvos partizaninis karas su SSRS

Istorija Prezentacija 2015 m. edvklo
Informatyvi bei aiškiai suprantama prezentacija apie Lietuvos partizaninį karą su SSRS. Pateiktyje aiškiai išdėstytos partizaninio karo priežastys, partizanų tikslai, priešai, Lietuvos gyventojų padėtis...