BAROKAS:Negandų šimtmečio kultūra

21 skaidr.

Ištrauka

•Baroko menas nepaprastai turtingas skulptūra. Ji buvo vienas pagrindinių bažnyčių, rūmų interjero elementų. Baroko skulptūros daugiausiai buvo daromos iš stiuko( skulptūros medžiaga iš gipso, kalkių, klijų ir marmuro miltelių) Baroko epochoje labai gražiai persipynė liaudies meno tradicija su baroko meninės išraiškos priemonėmis. Baroko skulptūra paveikė liaudiškąją skulptūrą ir šis poveikis juntamas net 19 a.

•Baroko estetika ir stilistika paveikė LDK mokyklinį teatrą, jis klestėjo. •Baroko teatre sceninis reginys priblokšdavo ir patraukdavo žiūrovą, spektaklį darydavo paveikų ir suprantamą.


Turinys

  • BAROKO ARCHITEKTŪRA, DAILĖ, TEATRAS 17a. pr. iki 18a. II pusės.
  • Lietuvos baroko architektūros skirstymas

Reziumė

Autorius
solero
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Istorija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Gru 20, 2018
Publikuotas
2015 m.
Apimtis
21 skaidr.

Susiję darbai

Bizantijos valstybės kultūra

Istorija Prezentacija gedemonas
Įvadas Konstantinopolis Žemėlapis Architektūra. Architektūros periodizavimas Ankstyvoji architektūra Bazilika Šv.Sofijos.Fenomenas Statybinės medžiagos Puošyba Bizantijos menas. Mozaika Ikonografija. Pradžia Bizantijos šedevrai Išvados Naudota literatūra

Baroko kultūros bruožai

Istorija Prezentacija 2013 m. cikago
Skaidrėse pristatomas baroko laikotarpis. Aptariama ką naujo atnešė ši kultūra į įvairias sritis (architektūrą, dailę ir t.t). Pateiktyse gausu vaizdinių pavyzdžių.

Viduramžių kultūra ir gyvenimo būdas

Istorija Rašinys rugimila
Šių laikų pasaulis labai skiriasi nuo senovės pasaulio ir jo tradicijų. Mes gyvename demokratinėje visuomenėje ir sulaukę savo amžiaus galime balsuoti, dalyvauti miesto...