Ekskursijos netradicinėse vietose. Paryžiaus Katakombos

8 skaidr.

Ištrauka

Paryžiaus katakombos – didžiulis tunelių ir kriptų labirintas, besidriekiantis po Paryžiaus gatvėmis, sukurtas per daugelį metų kasant vertingas uolienas.

•XVIIIa. Paryžius nutarė septynias miesto kapines perkelti į šias apleistas katakombas.

•1810 m. tuneliuose palaikai saugoti netvarkingai, tik po renovacijos jie sudėlioti tvarkingai. Kaulai salėse kruopščiai suguldyti – iš jų sudaryti ornamentai, pavyzdžiui, yra išdėlioti širdies kontūrai iš kaukolių.

•Per 30 metų katakombose palaidoti 6-7 milijonai paryžiečių. Į šią amžino poilsio vietą suspėjo ir 1788 m. Paryžiuje vykusio sukilimo dalyvių kūnai.


Reziumė

Autorius
eglute123
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Turizmas
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Publikuotas
Lap 20, 2019
Apimtis
8 skaidr.
Įvertinimas

Susiję darbai

Klaipėda - ekskursijos maršrutas

Turizmas Referatas 2013 m. roxta
Tai ne tik kursinis darbas raštu, bet ir visas ekskursijos po Klaipėdą planas. Visiems būsimiems gidams bus puiki terpė pasiruošimui.

Ekskursija po Kačerginės miestelį

Turizmas Referatas 2014 m. jusstia
45 min. trukmės ekskursiją po Kačerginės miestelį. Darbe yra metodinis planas, sudarytas maršrutas, bei parengtas kontrolinis tekstas, nuorodos į šaltinius.

Ekskursija Klaipėda - Nida

Turizmas Referatas 2013 m. jusstia
Transporto paskaitai rengtas savarankiškas darbas - ekskursija dviračiu. pristatyta ekskursija, aptariami įstatymai bei dviračių organizacijos ir draugijos.

Individuali ekskursija po Klaipėdą

Turizmas Referatas 2012 m. aness
Sveiki mano vardas Agnė šiandien būsiu jūsų gidė, pravesiu jums ekskursiją po Klaipėdą. Šiuo metu esame 5 ha teritorijoje, kurioje prasidėjo visa miesto...

Ekskursija: Klaipėdos universiteto miestelis

Turizmas Referatas 2010 m. gintarėt
ĮVADAS               Ekskursija neatsiejama nuo turizmo, todėl keliaujant neretai žmonės naudojasi gido paslaugomis. Ekskursija – tai specifinis bendravimo procesas, kurio metu gidas...

Ekskursija "Senosios Klaipėdos takais"

Turizmas Referatas 2018 m. mildzius
 Klaipėdos miesto istorija prasidėjo nuo Klaipėdos pilies pastatymo. Klaipėda - seniausias Lietuvos teritorijoje esantis miestas, jam pirmajam buvo suteikta Liubeko teisė.  1252 m....