Europos kraštovaizdžio konvencija

24 skaidr.

Ištrauka

Konvencija yra taikoma visai Šalių teritorijai ir apima gamtos, kaimo, miesto ir miesto apylinkių vietoves. Ji aprėpia ir žemę, ir yra taikoma tiek vidaus vandenims (ežerams ir sūroko vandens telkiniams), tiek jūrų aplinkai (pakrančių vandenims ir teritorinei jūrai). Ji taikoma kraštovaizdžiams, kurie galėtų būti laikomi išskirtiniais, ir įprastiniams ar sunykusiems kraštovaizdžiams.

Konvencija taikoma ne vien kultūriniams, dirbtiniams ar gamtiniams kraštovaizdžio elementams: ji taikoma visiems elementams ir jų sąveikai.


Reziumė

Autorius
ievuusia
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Ekologija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Sau 15, 2020
Publikuotas
2019 m.
Apimtis
24 skaidr.

Susiję darbai

Europos Sąjungos ekologinė politika

Ekologija Referatas 2009 m. buuum
Europos Sąjungos ekonomikos paskaitai. Reiktų papildyti paskutinių metų nutarimais ir pasiektais aplinkos būklės rodikliais, bet esmė yra.

Jiesios kraštovaizdžio draustinis

Ekologija Prezentacija ieva_go
Į pietryčius nuo Kauno miesto centro, kairiajame Nemuno krante, yra sena Jiesios gyvenvietė ir to paties pavadinimo piliakalnis, dabar Napoleono kalnu vadinamas....

Rėminė klimato kaitos konvencija

Ekologija Referatas 2013 m. lil_ly
Darbo tikslas – išanalizuoti Rėminės klimato kaitos konvenciją taikant tarptautinius teisės aktus. Uždaviniai: Pristatyti konvencijos priėmimo pagrindus; Apibūdinti tarpautinius santykius konvencijoje,...