Hitleris. Vokietija Hitlerio valdymo metais. Nacionalistinė diktatūra

86 skaidr.

Ištrauka

Labai išsami 86 skaidrių prezentacija. Daug iliustracijų.

Yra įdomių faktų.

„Volkswagen“ automobilių gamyba buvo pradėta paliepus tuometiniam šalies vadovui Adolfui Hitleriui. Hitleris paprašė Ferdinando Porsche sukurti tokį automobilį, kuriuo pilnai galėtų naudotis kone visi. Nors Hitleris niekada nemokėjo vairuoti automobilių, jais labai domėjosi. Jis norėjo, kad automobilių varikliai būtų talpinami ne, kaip įprasta, priekyje, o gale ir vėsinamas oru, o ne vandeniu. Automobilis turėjo važiuoti mažiausiai 100 km/h greičiu. Hitlerio norimas automobilis turėtų turėti kuo mažesnį oro pasipriešinimą, taigi, jis sugalvojo, kad automobiliui tiktų vabalo forma.
Antrojo pasaulinio karo metu fabrikas gamino automobilius vokiečių armijai. „Volkswagen“ automobiliai, o ypač „Volkswagen Beetle“ (liaudyje žinomi kaip „vabalai“), išpopuliarėjo po visą pasaulį.


Reziumė

Autorius
jenna
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Istorija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 28, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
86 skaidr.

Susiję darbai

Lietuva Pirmojo Pasaulinio karo metais

Istorija Prezentacija evitkus
Karo pradžia ir pokyčiai Lietuvoje karo metais Kaizerinė Lietuvos okupacija Visuomeninė politinė lietuvių veikla karo pradžioje ir valstybingumo siekiai Lietuvos valstybingumo atkūrimo pastangos...

Pasaulietinės ir dvasinės valdžios kova X-XII a.

Istorija Prezentacija robertas12
Krikščionybė – monoteistinė religija, grindžiama Jėzaus Kristaus gyvenimu ir mokymu, perteiktais Naujajame Testamente. Ją sudaro trys pagrindinės srovės – Romos Katalikų bažnyčia, stačiatikiai...

Romėnų ir Graikų valdymo sistemos

Istorija Konspektas 2017 m. paperplane
Patogi lentelė su visa reikiama informacija apie romėnus ir graikus - jų skirtumai, panašumai, politika, kultūra. Šalia visos reikiamos sąvokos.