Ka žmogui duoda praėjęs laikas? (J.Biliūnas, A.Škėma,Maironis)

1 psl. / 490 žod.

Ištrauka

Mūsų dabartinis gyvenimas siejasi ne tik su tuo, kas vyksta dabar,bet ir su praeitimi. Praeityje patirti įvykiai gali žmogų sugniuždyti arba, priešingai, versti gyventi, priešintis, kovoti.
Praeities prisiminimai įkvepia žmogų gyvenimui, kūrybai. Kai pradedi galvoti, jog gyvenimas yra liūdnas, beprasmiškas, tai galima prisiminti kokį nors širdžiai malonų laiką, kai buvo gera ir linksma. Apie tai, kaip praeitis gali žmogui praeitis gali žmogui padėti išgyventi bedvasiame pasaulyje, rašė garsus lietuvių išeivijos rašytojas Antanas Škėma. Šis rašytojas, panašiai kaip ir Radauskas, yra jau miesto kultūros žmogus. Lietuvoje jis studijavo mediciną, teisę ir lankė dramos teatrą. Pasitraukęs į Vakarus dirbo sunkius fizinius darbus ir parašė daug įvairių kūrinių. Jo kūrybalabai autobiografiška, atvira istorijai, šokiruojanti skaitytoją.


Reziumė

Autorius
mantas215
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.38
Lygis
Universitetas
Publikuotas
Bal 7, 2014
Apimtis
1 psl.
Įvertinimas

Susiję darbai

Katastrofų laikotarpio žmogaus prioritetai

Literatūra Rašinys 2016 m. smartsmart
Darbas rašytas 2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros įskaitai. Darbe apžvelgiama vienų garsiausių dvidešimto amžiaus kūrėjų: A.Škėmos, V.Mačernio ir B.Sruogos sukurtų katastrofos laikotarpio...