Kada žmogaus gyvenimas yra prasmingas?

1 psl. / 472 žod.

Ištrauka

Kiekvienas žmogus skirtingai supranta, kada gyvenimas yra prasmingas. Mano nuomone, gyvenimas yra prasmingas, kai tu ne egzistuoji, o gyveni, tai yra, kai džiaugiesi gyvenimu, kai imi iš jo visas tau duodamas galimybes. Taip pat gyvenimas prasmingas, kai tave supa artimi žmonės – šeima, draugai. Taigi, kada mes savo gyvenimą laikome prasmingu?

Egzistuoti reiškia tiesiog tekėti pasroviui gyvenimo vaga. Kiekvieną dieną nugyventi taip pat. Keltis, valgyti, eiti į darbą ar mokyklą, vėl valgyti, miegoti. Ir taip kiekvieną mielą dieną. Nematyti jokio džiaugsmo, tiesiog būti neutraliam, nerodyti emocijų, būti tik savyje, daug mąstyti. Bet pažiūrėjus iš kitos pusės mąstymas ir buvimas su savimi nėra blogi. Viljamo Šekspyro tragedijoje ,,Hamletas‘‘ Hamletas daug mąsto, mažai kam atsiskleidžia ir priima, jo nuomone, teisingiausią sprendimą. Kad gyvenimas būtų prasmingas, reikia juo džiaugtis, kaip Andrius Mamontovas sako: reikia kiekvieną dieną nugyventi taip, lyg tai būtų paskutinė diena tavo gyvenime. Manau, jog tuo ir reikia vadovautis. Gyvenimas bus prasmingas, jei turėsime ką prisiminti, kai pasensime. Turėsime, ką papasakoti savo vaikams, anūkams, gal net proanūkiams. Šiomis dienomis ypač tarp jaunų žmonių gyvenimas laikomas prasmingu, jei gali pasigirti, kiek prisigėrei ar prisirūkei.


Reziumė

Autorius
vitenaite
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€2.08
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lap 30, 2014
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
1 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
Puikiai bei kokybiškai atliktas darbas.

Susiję darbai

Kada žmogaus kančia prasminga?

Literatūra Rašinys 2015 m. rasto_darbai
Rašinys skirtas lietuvių kalbai. Darbas patikrintas ir ištaisytas. Remiamasi privalomais ir kontekstiniais autorias bei jų kūriniais.