Meilė skirtingų epochų rašytojų kūryboje

1 psl. / 472 žod.

Ištrauka

Meilė yra pirmas malonus jausmas, kurį patiria kiekvienas žmogus. Dažniausias atvejis pasaulyje - mylintis ir mylimas žmogus. Meilė leidžia pajusti nuostabius jausmus, tačiau dažnai ji sukelia pyktį ir nusivylimą savimi bei kitu žmogumi. Nepaisant šių dalykų, literatūra ir gyvenimiška patirtis moko, kad meilė yra taurus ir gilus jausmas. Meilė kelia žmonių dvasinę būseną, skatina žmoguje gėrį, jautrumą ir pasiaukojimą. Žmogus meilę supranta skirtingai, todėl kiekvienam būtina suvokti, kokia meilė yra vaizduojama skirtingų epochų žymių lietuvių rašytojų kūriniuose.


Turinys

  • Meilė skirtingų epochų rašytojų kūryboje (S. Nėries ir J. Kunčino kūryboje). Kaip neoromantikai mato meilę, kaip ją supranta tos pačios epochos žmonės, tačiau tuo pačiu skirtingų laikotarpių rašytojai.

Reziumė

Autorius
filologe2019
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.59
Lygis
Universitetas
Publikuotas
Rgp 5, 2015
Apimtis
1 psl.
Įvertinimas

Susiję darbai

„Slapyvardis – tarsi šifras ar ženklas, atskleidžiantis kiekvieno autoriaus skirtingus pasirinkimo motyvus ir priežastis“,– teigia žurnalistė Genovaitė Burneikienė. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, aptarkite Lietuvos rašytojų ir (ar) kitų kultūros veikėjų slapyvardžių kilmę ir jų pasirinkimo motyvus.

Literatūra Rašinys lee123
Lietuviškas terminas „slapyvardis“ yra suprantamas kaip netikras, slaptas ar išgalvotas asmens vardas. Paplitęs bei dažnai vartojamas yra jo tarptautinis sinonimas – „pseudonimas“, turintis...