Ar galiu didžiuotis savo protėviais?

2 psl. / 676 žod.

Ištrauka

Daugelio nuomone, pagarba savo protėviams - viena svarbiausių vertybių. Tai įskiepijama mums dar vaikystėje. Augdami ir toliau girdime, kad savo protėviais didžiuotis privaloma. Bet ar dažnas savęs paklausia kodėl? Ar visuomenė, deklaruojanti savo patriotiškumą, savo pasididžiavimą praeities žmonių darbais, tikrai žino tuos, protėvių nuveiktus žygdarbius? Ir ar tikrai visi jų veiksmai verti pagarbos? Aš didžiuojuosi tais praeities žmonėmis, kurie savo sunkiu darbu, didvyriškais poelgiais sukūrė dabartinę Lietuvą, bet ne tais, kurie paliko tamsų pėdsaką Lietuvos istorijoje.


Reziumė

Autorius
villmante
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 29, 2015
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
2 psl.

Susiję darbai

Ar aš galiu didžiuotis savo protėviais?

Literatūra Rašinys grety17
Kiekvienai tautai yra labai svarbi jos praeitis. Juk istorija atskleidžia tautos charakterį, kuris formavosi nuo pat jos atsiradimo. Kiekvienas žmogus žino iš kokios...

Ar vaikystėje / paauglystėje susiformavęs įprotis rašyti trumpąsias mobiliojo telefono žinutes be skyrybos ženklų, be didžiųjų raidžių, be diakritinių ženklų, vartojant netaisyklingas arba mažai žinomas santrumpas gali pakenkti jaunosios kartos rašymo įgūdžiams? Argumentuotai išsakykite savo požiūrį.

Literatūra Rašinys 2015 m. laukineorchideja
Tai 12-os klasės lietuvių kalbos įskaitos tema (nr. 7) apie netaisyklingų mobiliųjų žinučių įtaką jaunimo raštingumui.