Rašytojas Liudvikas Jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba paneikite

1 psl. / 726 žod.

Ištrauka

Šių dienų pasaulyje vis labiau populiarėja socialiniai tinklai. Tai paskutiniu metu aktyviai besivystanti interneto dalis (interaktyvi interneto struktūra arba kitaip dar vadinama interneto svetainė), kuri vienija tam tikrą bendrų interesų turinčią narių grupę. Socialainiai tinklai suteikia žmonėms galimybę sumažinti atstumą tarp atitolusių žmonių, bendrauti su artimaisiais, ieškoti naujų pažinčių bei dalintis įvairia įdomia medžiaga. Todėl nenuostabu, kad kiekvienais metais vis daugėja žmonių, kurie naudojasi socialiniais tinklais, skaičius. Tačiau dėl informacijos gausos bei vartotojų nemokėjimo atsirinkti naudingą informaciją socialiniai tinklai teikia žmonėms daugiau žalos nei naudos. Todėl aš visiškai sutinku su poeto Liudviko Jakimavičiaus teiginiu, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną.


Apibendrinant galima teigti, kad kaip ir kiekvienas dalykas gyvenime taip ir socialiniai tinklai turi savo minusus ir pliusus. Aš visiškai sutinku, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną. Tačiau galima įžvelgti ir teigiamų dalykų. Viskas priklauso nuo žmogaus. Jeigu jis supras kaip reikia tinkamai elgtis socialiniuose tinkluose, tai jie gali atnešti žmogui daug naudos.


Turinys

  • Įžanga
  • Informacijos gausa
  • Neigiamos pasekmės (nuotraukų kėlimas ir kt.)
  • Nenaudinga informacija
  • Apibendrinimas

Reziumė

Autorius
darbai123
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgp 31, 2016
Publikuotas
2016 m.
Apimtis
1 psl.

Susiję darbai