Koks yra vaizduojamas tėvo paveikslas lietuvių literatūroje ir jo santykis su šeima? Pateikite savo nuomonę ir pagrįskite ją konkrečiais pavyzdžiais

4 psl. / 1100 žod.

Ištrauka

Potemės pavadinimas - Koks yra vaizduojamas tėvo paveikslas lietuvių literatūroje ir jo santykis su šeima? Pateikite savo nuomonę ir pagrįskite ją konkrečiais pavyzdžiais.

Sąvokos/raktiniai žodžiai – tėvo paveikslas, lietuvių literatūroje, santykis, šeima, pagrįskite

Pagrindinė mintis – Lietuvių literatūroje dažnai vaizduojamas tėvo paveikslas.

Įžanga - Dažnai tėvas šeimoje - stipriausias asmuo, turintis stipriausią įtaką šeimai. Jis yra aukščiausias, šeimos galva. Visada priima svarbiausius sprendimus, pamaitina savo šeimą, ugdo ją. Šių dienų pasaulyje ir literatūroje susidurtiame su įvairiausiais tėvų paveikslais – nuo mylinčio, rūpestingo, švelnaus iki girtuokliaujančio, smurtaujančio, nusivylusio gyvenimu ar netgi prisiimančio visiškai, įprastai tėvui nebūdingas, savybes, kaip namų ruoša, moteriškas gyvenimo būdas, apsikeičiant vaidmenimis šeimoje su moterimi. Tradicinėje lietuvių literatūroje tėvas vaizduojamas šiek tiek kitaip, kaip ir jo santykiai su šeima. Todėl šiandien, remdamasis tokių tradicinės lietuvių literatūros rašytojų, kaip Jono Biliūno, Antano Škėmos bei Mariaus Katiliškio kūriniais glaustai, išreikšdamas savo nuomonę apžvelgsiu vaizduojamą tėvo paveikslą, jį išnagrinėsiu ir aptarsiu jo santykį su šeima, pavaizduotą šiuose kūriniuose.


Reziumė

Autorius
nejuste
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgs 28, 2016
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
4 psl.

Susiję darbai