Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas randa tikrą kelią?

1 psl. / 514 žod.

Ištrauka

Kiekvienas iš mūsų gyvenime turime rasti kelią. Tai, kas artima, miela ir širdžiai malonu. Bet šis kelias turi būti doras, atitikti moralines normas. Kai kuriems gal bus malonu eiti klystkeliais ir jie manys, jog tai ir yra tas kelias, kuriuo gyvenime reikia eiti. Tačiau pasirinkus tokį kelias mes tik skaudinsime žmones, nepaisysime jų nuomonės, interesų, gali būti, kad tik vėliau suprasime, kai jau bus per vėlu, kad pasirinkome neteisingą gyvenimo kelią, o brangių žmonių šalia gali jau ir nebebūti...Taigi norisi iškelti klausimą: ar žmogus tik klysdamas gali atrasti tikrą gyvenimo kelią?


Turinys

  • Įvadas (samprotaujama apie gyvenimą, iškeliamas klausimas į kurį visame rašinyje bandoma atsakyti).
  • Dėstymas:
  • I. Faustas ir jo pasirinkimai.
  • II. Margarita ir jos pasirinkimai.
  • III. Pavyzdys iš matyto filmo.
  • Išvados (apibendrinama).

Reziumė

Autorius
baibai
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lap 21, 2016
Publikuotas
2016 m.
Apimtis
1 psl.

Susiję darbai

Anot literatūrologo, rašytojo regimanto tamošaičio, ,,Atsiremdami į klasiką mes daromės tiesūs, teisingi, mūsų mintis atranda tikrąsias vertybes ir per jas randame kelią į kitą žmogų“. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Literatūra Rašinys kristale10
Gyvename moderniame informacinių technologijų amžiuje, kuriame, deja, knygoms vietos lieka vis mažiau. Televizija, kompiuteriai, mobilieji telefonai pastaruoju metu daug labiau vertinami nei knygų...