Kalbos / Lietuvių kalba

Šiandien kalbama apie jaunystės kultą - visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę kultūrinę spaudą?

0 atsiliepimų
Autorius:
Madinga kalbėti apie visą pasaulį apėmusį jaunystės ir grožio kultą. Patogu jį kaltinti dėl savo kompleksų ir nesėkmių. Bet visų pirma išsiaiškinkime, kas yra kultas? Kultas ( dabartiniam lietuvių kalbos žodyne) – tai religijos praktika-apeigos, maldos ir kt.
Galima teigti, kad grožio kultas - tai grožio apeigos ritualai, kurie daros mus gražesnius ir energingesnius. Juk grožis ir energija yra neatskiriami vienas nuo kito. Be grožio nebus ir energijos, nes būtent grožis ir yra jos šaltinis. O gaudami energijos mes tampame veržlūs.
Darbo tipas:
Dalykas:
Apimtis:
720 žodžiai (-ų)
Lygis:
Mokykla
Atsisiųsti

Jums gali būti aktualu

Vartotojai, įsigyję šį darbą, taip pat peržiūrėjo
Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?
Rašinys Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?

Grožis - tai nepastoviausias reiškinys pasaulyje, jis keičiasi, transformuojasi įtakojamas įvairiausių faktorių. Grožis [...]

Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę neigiančią senatvę?
Rašinys Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę neigiančią senatvę?

Grožis - tai nepastoviausias reiškinys pasaulyje, jis keičiasi, transformuojasi lemiamas įvairiausių faktorių. Šis veiksnys [...]