Šiandien kalbama apie jaunystės kultą - visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę kultūrinę spaudą?

2 psl. / 720 žod.

Ištrauka

Madinga kalbėti apie visą pasaulį apėmusį jaunystės ir grožio kultą. Patogu jį kaltinti dėl savo kompleksų ir nesėkmių. Bet visų pirma išsiaiškinkime, kas yra kultas? Kultas ( dabartiniam lietuvių kalbos žodyne) – tai religijos praktika-apeigos, maldos ir kt.
Galima teigti, kad grožio kultas - tai grožio apeigos ritualai, kurie daros mus gražesnius ir energingesnius. Juk grožis ir energija yra neatskiriami vienas nuo kito. Be grožio nebus ir energijos, nes būtent grožis ir yra jos šaltinis. O gaudami energijos mes tampame veržlūs.


Reziumė

Autorius
victoria
Tipas
Rašinys
Dalykas
Lietuvių kalba
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 3, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
2 psl.

Susiję darbai

Viename pokalbyje Ričardas Gavelis sako: „Turejau drąsos ir nelaimės parodyti žmonėms jų gyvenimą tokį, koks jis iš tiesų buvo. drastiškai išsityčiojau iš lietuviško neveiklumo, bejėgiškumo ir provincialios didybės manijos“. Ką jūs manote apie tikrovės ir jos vaizdavimo literatūroje santykį? ar visada kūrėjas tūretų būti kritiškas? Savo mintis argumentuokite remdamiesi šiuolaikinės lietuvių literatūros pavyzdžiais

Lietuvių kalba Rašinys monika.bijeikyte
Akivaizdu, kad daugelis šiuolaikinių lietuvių rašytojų taip nemano. Jų knygose tikrovė yra atgrasi, slogi, atstumianti. Tačiau manau, kad tokį rašytojų požiūrį galima nesunkiai...