Straipsnio ,,Tolerancijos kaina: kaimo piliečių požiūris į vilkų daromą žalą ir kompensacijas" kritinė analizė

2 psl. / 575 žod.

Ištrauka

Informacijos analizės metu surinkti duomenys apie kompensacijas, vilkų išpuolius, padarytą žalą ir kt. Kitas metodas - pavyzdinis modeliavimas, jo metu nustatyta, kiek vilkų sumedžiota, kaip reikėtų reguliuoti populiaciją. Taip pat atlikta apklausa, kurioje svarbu buvo lytis, amžius, išsilavinimas, žemės ploto dydis, pajamos, gyvulių kiekis. Buvo prašyta atsakyti kiek kartų ūkininkams teko individualiai susitikti su vilkais, ar buvo padaryta kokia žala ir pan. Taip pat atlikta gautų duomenų analizė ir jos metu susisteminti gauti duomenys. Metodai yra adekvatūs, buvo atsižvelgta į istorinius duomenis, žmonių nusiskundimus, tyrimo tikslas pasiektas. Labai svarbu, kad nuo pat pradžių įtraukta visuomenė.


Reziumė

Autorius
lauraka
Tipas
Rašinys
Dalykas
Ekologija
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 5, 2021
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
2 psl.

Susiję darbai

Elektros ir elektroninės įrangos atliekos

Ekologija Referatas sausainis
Visuomenės mąstysena ir vertybės pamažu keičiasi. Žmonės tampa atsakingesni ir labiau rūpinasi tuo, kaip gyvena ir ką paliks po savęs. Populiarėjanti sveikos gyvensenos...

Klimato kaita bei šiltnamio dujų įtaka

Ekologija Referatas 2011 m. dramblius
Nėra visos Žemės faunos ir floros išlikimui svarbesnio veiksnio, kaip jų aplinkos klimato būklė. Per visą Žemės istoriją būta nemažiau 5 didžiųjų masinių...

Kauno rajono aplinkos ekologinis įvertinimas

Ekologija Tyrimas 2014 m. studentė17
Darbe pristatoma Kauno rajono aplinkos ekologinis įvertinimas. Pateikiama informacija apie Kauno rajono vandens kokybę, oro taršą. Pateikiama bendroji rajono charakteristika.

Kauno rajono aplinkos ekologinis įvertinimas

Ekologija Prezentacija 2014 m. studentė17
Darbe trumpai pristatoma Kauno rajono aplinkos ekologinė situcija. Apžvelgiami oro ir vndens kokybė. Pateikiamos Kauno rajono saugomos teritorijos, objektai ir lankytinos vietos.