Ar lengva žmogui klystkeliuos painiuos surasti tikrą kelią?

2 psl. / 514 žod.

Ištrauka

Individui dažnai tenka atsidurti painiose situacijose, iš kurių ištrūkti bei suvokti, kad tai nėra teisingas kelias yra sudėtinga. Surasti tikrąjį kelią jiems padeda mąstantys ir veiklūs žmonės, kurie sugeba nepasiduoti visuomenės įtakai ir nepaklysti. Klystkeliai atsiranda, kai visuomenės arba pačių artimiausių žmonių suformuotas požiūris suvilioja žmogų ir jis yra priverstas pasiduoti tokiai įtakai, nors jo tikslas yra įgyvendinti asmenines svajones. Kiekvienas žmogus turi teisę nuspręsti, koks jis nori būti. Dažniausiai žmogų traukia tokie klystkeliai: turtai ir ko nors iškeitimas į populiaresnį, labiau priimtiną visuomenei dalyką. Paveiktas kitų požiūrio ir gyvenimo suvokimo, individas pamiršta svajones ir pasuka ten, kur suka visa visuomenė. Dėl šios priežasties daugėja nesavarankiškų, paklusnių ir naivių asmenybių.


Reziumė

Autorius
Giiiii
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bir 28, 2021
Publikuotas
2021 m.
Apimtis
2 psl.

Susiję darbai

Anot literatūrologo, rašytojo regimanto tamošaičio, ,,Atsiremdami į klasiką mes daromės tiesūs, teisingi, mūsų mintis atranda tikrąsias vertybes ir per jas randame kelią į kitą žmogų“. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Literatūra Rašinys kristale10
Gyvename moderniame informacinių technologijų amžiuje, kuriame, deja, knygoms vietos lieka vis mažiau. Televizija, kompiuteriai, mobilieji telefonai pastaruoju metu daug labiau vertinami nei knygų...