Vytautas Mačernis ,,Pabaiga“ analizė

1 psl. / 386 žod.

Ištrauka

Pirmoje eilutėje atskleidžiama laiko tėkmė, diena pasibaigė, praėjo ir vakaras, atėjo naktis. Lyrinis subjekatas naktį ir tamsą stebi pro langą. Tai nurodo jo būvimo vietą, uždarą erdvę – kažkokie namai. Būdamas viduje jaučiasi saugesnis. Tai atsispindi ir tolimesnėse eilutėse ,,Ir nerami širdis lyg paukštis, kuris kadais krantan saulėtan plakės, /Šiąnakt virš tuštumos sūpuoja ilstančius sparnus“. Taučiau jaučiamas nerimas, kurio saugumas neužgožia. Akivaizdus erdvės kitimas iš praeities į dabartį ,,kadais“ ir ,,šiąnakt“. Mintys klaidžioja tarp šių dviejų laikų.


Reziumė

Autorius
indriuz
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgs 7, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
1 psl.

Susiję darbai

Pranešimas pagal Vytauto Mačernio kūrybą

Literatūra Rašinys 2013 m. deadmoon
Darbe trumpai apžvelgiama XX a. poeto Vytauto Mačernio biografija, daugiau dėmesio skiriama eilėraščių ciklo „Vizijos“ analizei dvasinės tuštybės tematika.

Vytauto Mačernio „Vizijų“ lyrinis subjektas

Literatūra Prezentacija supreme
—Vienas talentingiausių XXa. pirmosios pusės kūrėjų. Gyvenęs tik 23-ejus metus, jis nuveikė daug svarbių darbų ir parašė reikšmingų kūrinių. Šis tragiško likimo rašytojas...

Referatas apie Vytautą Mačernį

Literatūra Referatas 2015 m. paperplane
Vytauto Mačernio gyvenimas, kūryba ir citatos. Viskas vienoje vietoje su įdomiais faktais ir laiškų ištraukomis. Informatyvus ir tikslus, su išnagrinėtais eilėraščiais.

Vytautas Mačernis (1921-1944)

Literatūra Prezentacija 2021 m. jautis
Pateikiama rašytojo biografija, nuotraukos, amžininkų atsiminimai, trumpai apibūdinama kūryba. Grįžtamajai informacijai gauti pabaigoje yra kryžiažodis, kokio nerasite niekur kitur. Atsakymai taip pat pateikti....