Mano paties širdis visada paliks man neapibrėžiama
1 psl. / 439 žod.
Ištrauka
Žmogus - būtybė, apie kurią, rodos, kalbama - plepama - rašoma be galo, be krašto ir kuri vis vien lieka tokia pat neaiški, lyg nieko būtų nesakyta/nerašyta. Kas yra žmogus? Kaip ir kodėl jis geba išlikti „didžiausia paslaptis visatos slėpinių“ (V. Mačernis)?
Reziumė
- Autorius
- laurute3
- Tipas
- Rašinys
- Dalykas
- Lietuvių kalba
- Kaina
- €1.89
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Bal 29, 2012
- Publikuotas
- "Informacijos neturime"
- Apimtis
- 1 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų
Susiję darbai
Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę“. Šiandien tą patį sakome apie Maironį. Kodėl?
Lietuvių kalba
Rašinys
vilytt
Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę“. Šiandien tą patį sakome apie Maironį. Kodėl? Pailiustruokite savo svarstymą konkrečiais pavyzdžiais
Lietuvių kalba
Rašinys
avanhel
Radvilos našlaitėlio laikais kelionės buvo varginančios, trukdavo labai ilgai ir visada turėjo labai konkrečius tikslus: piligrimystės, prekybos, studijų. Ką jūs manote apie šiuolaikines keliones?
Lietuvių kalba
Rašinys
kristale10
Viename pokalbyje Ričardas Gavelis sako: „Turejau drąsos ir nelaimės parodyti žmonėms jų gyvenimą tokį, koks jis iš tiesų buvo. drastiškai išsityčiojau iš lietuviško neveiklumo, bejėgiškumo ir provincialios didybės manijos“. Ką jūs manote apie tikrovės ir jos vaizdavimo literatūroje santykį? ar visada kūrėjas tūretų būti kritiškas? Savo mintis argumentuokite remdamiesi šiuolaikinės lietuvių literatūros pavyzdžiais
Lietuvių kalba
Rašinys
monika.bijeikyte
Pirmoji mano perskaityta knyga
Lietuvių kalba
Rašinys
2014 m.
linuxas
Mano svajonių profesija
Lietuvių kalba
Rašinys
2013 m.
colossal
Knyga mano gyvenime
Lietuvių kalba
Rašinys
2016 m.
gedviliug