Vaikų seksualinio išnaudojimo prevencija Lietuvoje

11 psl. / 2311 žod.

Ištrauka

Vaikų seksualinis išnaudojimas ir jo prevencija visame pasaulyje, netik Lietuvoje, į viešumą iškelta visai neseniai, po tragiško įvykio „1996 m. rugpjūčio 15 d. policija Marcinelles, Belgijos miesto Charleroi priemiestyje, išgelbėjo dvi mergaites iš seksualinės nelaisvės.......Šių keturių mergaičių kūnai buvo iškasti iš žemės, atliekant tyrimą po Laetitia ir Sabine išlaisvinimo.“ (http://ec.europa.eu/justice_home/daphnetoolkit/files/others/booklets/01_daphne_booklet_1_lt.pdf , [žiūrėta 2013.11.15].) Darbo problema – vaikų seksualinis išnaudojimas ir jo prevencija Lietuvoje. Objektas – vaikų seksualinio išnaudojimo prevencija Lietuvoje. Tikslas – nustatyti vaikų seksualinio išnaudojimo prevencijos galimybes Lietuvoje. Uždaviniai:1. Apibrėžti kas yra vaiko seksualinis išnaudojimas.2. Sužinoti kaip seksualinis išnaudojimas paveikia vaikų emocinę ir psichosocialinę raidą.3. Sužinoti kokia prevencija Lietuvoje egzistuoja prieš seksualinį vaikų išnaudojimą.

Sąvokos: vaikas, seksualinis išnaudojimas ,prevencija, direktyva, potrauminio streso sindromas.


Turinys

  • ĮVADAS3
  • SĄVOKŲ ŽODYNAS4
  • 1. VAIKŲ SEKSUALINIS IŠNAUDOJIMAS5
  • 1.1.Seksualinis vaiko išnaudojimas – kas tai? …5
  • 1.2. Kaip seksualinis išnaudojimas paveikia vaikų emocinę, psichosocialinę raidą7
  • 2. Vaikų seksualinio išnaudojimo prevencija Lietuvoje9
  • 3. IŠVADOS10
  • 4. LITERATŪROS SĄRAŠAS11

Reziumė

Autorius
misty
Tipas
Referatas
Dalykas
Sociologija
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgp 27, 2014
Publikuotas
2013 m.
Apimtis
11 psl.

Susiję darbai

Homofobija Lietuvoje

Sociologija Rašinys m.avdejenkov
Homofobija – neklinikinės kilmės terminas, apibūdinantis baimę arba panieką homoseksualams ir iš to sekančius veiksmus. Čia yra tikslus homofobijos apibrėžimas. Kodėl aš pradėjau...

Vaikų savižudybės Lietuvoje

Sociologija Prezentacija 2013 m. april
Lietuvos ir kitų valstybių savižudybių statistika. Lietuvos vaikų savižudybių mastas ir pagrindinės priežastys. Labiausias paplitę mitai apie savižudybę.