Vaikų švenčių organizavimas “X” klube

26 psl. / 6000 žod.

Ištrauka

Kad ir koks sunkus metas būtų, visi gerai žinome, kad per įvairias šventes žmonės nori susirinkti draugų rate ir atšvęsti įvairias progas jaukioje aplinkoje.

Na ir kas, kad ne visi turi galimybę linksmintis senovinėje pilyje, jachtoje ar skrisdami oro balionu aplink savo gimtajį miestą. Svarbu, kad susirinkusiems būtų smagu ir džiugios šventės akimirkos ilgai išliktų atmintyje. Dažniausiai nebenorima švęsti namuose, todėl pasirenkama maitinimo įmonė, kurioje visas su renginiu susijusias problemas išsprendžia įmonės darbuotojai.

Pastaruoju metu tėveliai stengiasi, kad vaikų gimtadieniai būtų linksmi, nesukeltų jiems didelių rūpesčių, todėl dažniausiai pasirenkama maitinimo įmonė, kurioje daug vietos ir vaikai gali laisvai judėti, dalyvauti įvairiose atrakcijose. Viena tokių puikių vietų yra „Combo“ klubas Vilijampolėje. Šiame klube vyksta įvairūs renginiai, tačiau vaikų šventės čia organizuojamos chaotiškai: nėra atskiro meniu vaikams, nėra vaikų švenčių vedėjo.

Ruošiant vakarėlį mažiesiams būtina iš anksto suplanuoti net ir smulkmenas, bet ne mažiau svarbu ir pačiam organizatoriui patirti šventės kūrimo džiaugsmą.

Kadangi klubuose nemažai pelno uždirbama būtent iš renginių, tai minėtame klube reikėtų daugiau organizuoti renginių vaikams pasiūlant atskirą valgiaraštį vaikams, kuriame būtų įvairūs, vaikų skonį atitinkantys patiekalai. Šį valgiaraštį galima būtų keisti, atsižvelgiant į sezoniškumą.

Būtų tikslinga sukurti atskirą valgiaraštį vaikų renginiams, kurie vyksta ne „Combo“ klube, o kitose vietose ir organizuoti išvažiuojamąją prekybą.

Visi žinome, kad mažiesiams nėra lengva įtikti - jie valgo tai, kas jiems atrodo gražiai ir skaniai. Tad būtina ne tik sukurti įdomų valgiaraštį, bet ir mokyti virtuvės darbuotojus gražiai apipavidalinti patiekalus vaikams, nes estetinis žmogaus lavinimas prasideda nuo vaikystės.

Temos aktualumas. Lankydamasi „Combo“ klube pastebėjau, kad čia vyksta renginiai vaikams – „Baltumo šventė“, įvairūs vaikų koncertai, švenčiami gimtadieniai, tačiau nėra atskiro valgiaraščio vaikams. Kasdieniniame valgiaraštyje esantys patiekalai yra netinkami vaikų mitybai, nes siūlomos riebaluose keptos bulvytės su daržovėmis, kepta duona, keli kokteiliai. Vaikai klube dažnai praleidžia visą popietę, o pavalgyti negali, nes iš siūlomo meniu nėra ko pasirinkti. Taip klubas praranda potencialius lankytojus, kurie čia galėtų ateiti su vaikais atšvęsti įvairias šventes.

Darbo problema. “Combo” klube mažai dėmesio skiriama vaikų mitybai, nes siūlomi patiekalai netenkina mažųjų poreikių, jie neskanūs ir neestetiškai patiekiami.

Darbo tikslas – parengti vaikų įvenčių „Combo“ klube scenarijus ir valgiaraščius.

Darbo uždaviniai:

  • Apželgti informacijos šaltinius;
  • Atlikti vaikų apklausą ir pateikti rezultatų analizę;
  • Sudaryti keturis skirtingus valgiaraščius vaikų šventėms „Combo“ klube.
  • Pateikti vaikų gimtadienio šventės technologinius skaičiavimus.
  • Numatyti reikiamus resursus ir paskaičiuoti biudžetą;
  • Teikti išvadas ir pasiūlymus.

Darbo objektas – vaikų švenčių technologinė programa.

Darbo metodai:

1. Mokslinės literatūros analizė.

2. Tiriamasis darbas – anketavimas.

3. Technologiniai skaičiavimai.


Reziumė

Autorius
dovyle
Tipas
Referatas
Dalykas
Turizmas
Kaina
€3.32
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Sau 8, 2015
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
26 psl.

Susiję darbai

Žemaitijos muziejaus “Alka” analizė

Turizmas Referatas 2014 m. aness
Muziejus tai institucija, visuomenės, mokslo, edukacijos ir laisvalaikio organizavimo tikslais įgyjanti, konservuojanti, tyrinėjanti, populiarinanti ir eksponuojanti žmonijos ir jos aplinkos materialųjį ir nematerialųjį...

Kelionės į Briuselį organizavimas

Turizmas Referatas 2011 m. printemps
Kodėl Briuselis? Briuselis turi tiek veidų, kiek tautų čia gyvena, maždaug trečdalis miestiečių turi užsienio pasus. Nuo 1950 m. pabaigos miestas žinomas kaip...

Kelionės į Stokholmą organizavimas

Turizmas Referatas brigituke
Kelionę į Stokholmą pasirinkau todėl, kad jau seniai esu girdėjusi jog tai vienas patraukliausių pasaulio miestų, kartu - vienas sunkiausiai apibūdinamų. Norėjau pamatyti...

Kelionių autobusu vaikams organizavimas

Turizmas Kursinis darbas 2011 m. rasa13
Kelionių maršruto autobusu vaikams sudarymas - kiekvieno komponento ir visos kelionės eigos nustatymas (laiko, kainos, maršruto, netgikelionės skirtos skirtingoms vaikų amžiaus grupėms).