Debesų kompiuterija

26 psl. / 5063 žod.

Ištrauka

ĮVADAS 31. ANALITINĖ DALIS 51. PAGRINDINIAI INFORMACIJOS ŠALTINIAI 52. UŽDUOTIES ANALIZĖ 63. TIPINIAI „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJĄ TAIKANČIŲ VARTOTOJŲ SEGMENTAI IR JŲ POREIKIAI 64. „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJOS TIEKĖJŲ APŽVALGA 62. PROJEKTINĖ DALIS 91. „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJOS ORGANIZAVIMO PRINCIPAI IR TEIKIAMOS GALIMYBĖS 92. TECHNINIAI IR PROGRAMINIAI „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJOS SPRENDIMAI 103. „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJOS PANAUDOJIMO METODIKA 204. „DEBESŲ“ KOMPIUTERIJOS PANAUDOJIMO SKIRTINGIEMS VARTOTOJŲ SEGMENTAMS REKOMENDACIJOS 223. IŠVADOS IR SIULYMAI VARTOTOJUI 254. ŠALTINIAI 26


Turinys

  • Atėjus XXI a. prasidėjo ne tik naujas šimtmetis, bet ir technologijos įgavo didelį pagreitį. Vienas naujausių dalykų atsiradusių ganėtinai ne senai tarp mūsų – paprastų vartotojų yra „debesų“ kompiuterija. Ši sąvoka analizuojama į dvi dalis. Pirmojoje kalbama apie tinklą žmogui nematomą, kuris ir nesijaudina kas ten ir kaip ten vyksta, o vyksta viskas kažkur. Antrojoje dalyje prasitarta apie kompiuterį, o kompiuteris paaiškinamas kaip „geležies“ bendravimas su programomis, kur atskirai vienas be kito negali sąveikauti. Šios dvi sudėtos dalys kuria „debesų“ kompiuterija ir jos principą. Kuris sako, kad kažkur yra kompiuteris kuriuo mes galime naudotis nesirūpindami dėl jo praeities ir gresiančios ateities. Todėl, nes mokame tik už tai ką naudojame. Per „debesis“ mes galime pasiekti kompiuterį, naudotis jo resursais, programine įranga. Tai labai pravartu trumpalaikiams projektams kuriems nereikia investuoti į IT ir pasibaigus projektui nežinia kur kišti visa techniką. Nuomojantis tokias paslaugas iš „debesų“ kompiuterijos tiekėjų yra mokama tik už tuos resursus kuriuos naudoji. Sakykime didžiulis padalinys kuriame dirbo 100 žmonių su vienu kompiuteriu „debesyje“ prisireikė atleisti pusė padalinio. Atleidus žmones per puse sumažėjo poreikis naudotis paslauga, tokiu pačiu principu ir per puse sumažėjo „debesų“ kompiuterijos kaina, nes naudojami mažesni resursai, kurie yra išnaudojami kitiems poreikiams arba laukia savo eilės, kada galės padėti mums – žmonėms. Kalbant apie pliusus šios paslaugos tai ji turi net tik šį, bet tačiau ir daugelį kitų kaip, kad galima pasiekti savo erdvę iš bet kokios pasaulio vietos kur yra prieinamas internetas. Dirbant darbą jį galima koreguoti namuose, patikslinti išvykus į kelionę, nereikia su savimi tampytis visos įrangos. Todėl savo darbe bandysiu atskleisti šios technologijos teikiamas galimybes. Bandysiu parodyti organizavimo principus ir ypatumus. Niutonas sako, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Taip pat ir šis dalykas turi gerų dalykų ir prastų kuriuos parodyti yra mano pareiga. Narstant giliau tarp „debesų“ kompiuterijos susipažinsime su įvairaus pobūdžio siūlomomis paslaugomis šiandienos rinkoje. Savo ruožtu vartotojas galės daryti išvadas į asmeniškai sau tinkančias paslaugas ir jas pasirinkti.
  • Kadangi dabar jau yra nesunku įsitraukti į globalinį ryšio tinklą ir sunkius darbus atlikti lengviau, tai manau, kad ši tema gerai atsipinti mūsų kaip žmonių galimybę augti. Be abejo šio progreso padarinius padaryti dar didesniu augimu.
  • Darbo tikslas: Atskleisti „debesų“ kompiuterijos teikiama našumą ir galimybes.
  • Darbo uždaviniai:
  • • Parodyti organizavimo principus.
  • • Apžvelgti panaudojimo galimybes.
  • • Sulyginti „debesis“ su namų kompiuteriais.
  • • Pritaikyti atskiras platformas skirtingiems vartotojams.

Reziumė

Autorius
mokitto
Tipas
Referatas
Dalykas
Informatika
Kaina
€3.06
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bir 10, 2015
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
26 psl.

Susiję darbai