Lyginamojo viešojo administravimo publikacijos žurnale "Viešoji politika ir administravimas" 2006-2013 metais

13 psl. / 2097 žod.

Ištrauka

Viešasis administravimas – kiekvienos valstybės neatsiejama dalis. Tačiau modernėjant valstybei, keičiasi bei tobulėja ir pats viešasis administravimas, įgauna naujų peripetijų. Viena naujesnių viešojo administravimo sričių yra lyginamasis viešasis administravimas. Tai – pakankamai nauja ir sunkai apibrėžiama viešojo administravimo sritis. Lyginamasis viešasis administravimas neturi vienareikšmės sampratos, lyginamasis viešasis administravimas yra apibrėžiamas kaip administracinių sistemų studijos lyginamuoju pobūdžiu. Lyginamasis viešasis administravimas aktuali sritis dėl to, kad ji tiria ir nagrinėja daug skirtingų sričių – politiką, žmones, organizacijas.

Šiame darbe analizuojami 2006 – 2013 metų „Viešosios politikos ir administravimo“ straipsniai. Jie siejami su lyginamuoju viešuoju administravimu. Juos bandoma pritaikyti prie tinkamų lyginamojo viešojo administravimo sričių.

Darbo tikslas: Išanalizuoti 2006 – 2013 metų „Viešosios politikos ir administravimo“ straipsnius ir juos palyginti su lyginamojo viešojo administravimo analizės vienetais.

Darbo uždaviniai:

  1. Išsiaiškinti, kas yra viešasis lyginamasis administravimas;
  2. Ištirti, kurie straipsniai atitinka lyginamojo viešojo administravimo analizės vienetus.

Darbo objektas: lyginamojo viešojo administravimo publikacijos žurnale „Viešasis administravimas ir politika: 2006-2013 metais.

Darbo metodas – teorinis, mokslinės literatūros analizė. Šis metodas leidžia geriausiai atsakyti į iškeltus uždavinius, bei tikslus.


Turinys

  • ĮVADAS3
  • I. LYGINAMOJO VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO SAMPRATA4
  • II. LYGINAMOJO VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO PUBLIKACIJOS6
  • IŠVADOS8
  • LITERATŪRA9
  • PRIEDAI10

Reziumė

Autorius
sandrjoos
Tipas
Referatas
Dalykas
Viešasis administravimas
Kaina
€2.51
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lie 16, 2015
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
13 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
10

Susiję darbai

Viešojo administravimo sistema

Viešasis administravimas Referatas jenna
ĮVADAS Viešuoju administravimu, kaip valdymo rūšimi, susidomėta XIX a. pabaigoje. XX a. pradžioje viešasis administravimas pradėjo sparčiai vystytis, imta ieškoti tinkamiausio viešojo administravimo...

Naujasis viešasis administravimas

Viešasis administravimas Referatas deimi2
Tradiciškai viešojo administravimo sąvoka suprantama kaip valstybės tarnybos veikla, kaip studijų sritis ir kaip profesija. Svarbiausi administravimo metodikos elementais laikomi planavimas, biudžeto formavimas,...