Ekonomika ir verslas / Rinkodara

UAB "Kristiana" rinkodaros vertinimas

0 atsiliepimų
Autorius:

Temos aktualumas
Lietuviai dažniausiai kosmetiką perka didžiuosiuose prekybos centruose, tačiau kasmet jie daugiau išleidžia ir prabangiai kosmetikai. Šių produktų pardavėjai siūlo geresnį – asmeninį, profesionalų – aptarnavimą, todėl prekybos tinklų jie nelaiko savo konkurentais.
Prabangios kosmetikos naudojimas daugiausia auga dėl parfumerijos, o jai daugiau išleisti imta, kai Lietuvos rinkoje atsirado pigiau nei rinkoje žinomus prekės ženklus siūlantis parduotuvių tinklas. Parfumerija ir kosmetikos produktais prekiaujanti bendrovė „Kristiana“ valdo sparčiai augantį mažmeninės prekybos tinklą. Dėl dinamiškos plėtros įmonei  vis sunkiau užtikrinti tinkamą verslo procesų valdymą bei kokybišką klientų aptarnavimą. Prekybos įmonių plėtra tampa rizikingesnė, problemos su kuriomis susiduria įmonė, darosi kompleksiškesnės, apima vis daugiau reiškinių ir procesų. Visa tai kelia naujus, didesnius reikalavimus prekybos įmonių valdymui , reikalauja iš įmonių vadovų ir specialistų naujoviško mąstymo, kūrybiškumo ir netradicinių veiksmų, tinkamo teorinio pasirengimo. Sprendžiant šiuos uždavinius, ypatingai svarbus vaidmuo tenka rinkodarai- įmonės valdymo rinkoje koncepcijai, kurios esmė- orientavimasis į vartotojus.
Darbo tikslas: įvertinti AB „Kristiana“ rinkodarą.
Uždaviniai:
1.    Išnagrinėti UAB ,,Kriastiana“ išorinę aplinką;
2.    Aprašyti UAB „Kristiana“ rinką;
3.    Aprašyti artimiausių 3 konkurentų rinkodaros veiksmus;
4.    Aprašyti UAB „Kristiana“ veiksmus Lietuvos rinkoje;
5.    Suplanuoti rinkodaros rėmimo biudžetą pagal siūlomas rinkodaros priemones UAB „Kristiana“ rinkodaros veiklai tobulinti.

Darbo tipas:
Dalykas:
Apimtis:
1602 žodžiai (-ų)
Lygis:
Universitetas
Atsisiųsti