Menai / Mada

"Iris van Herpen" kolekcijos nagrinėjimas

0 atsiliepimų
Autorius:

Biografija. Iris Van Herpen – 1984 metais Danijoje gimusi dizainerė. Tiesą pasakius, pirmiausiai ji susidomėjo būtent šokiu, vėliau Artez universitete baigė meno ir dizaino kursus. Ten pasirinko studijuoti aprangos dizainą, vėliau tapo praktikante pas Claudy Jongstra, kuri taip pat ypač žavisi netradicinėmis tekstūromis, ypač variacijomis su vilna, bei pas britų dizainerį Alexander McQueen, garsėjusį įšskirtiniais sprendimais. 2007 metais ji pradėjo savo asmeninę drabužių liniją.

Kūrybos bruožai.

Technologijos. Kiekvieną sykį kurdama rūbą dizainerė stengiasi išrasti naują techniką, kuria galima apdirbti medžiagą, arba sukurti visiškai naują medžiagą, mėgsta jungti skirtingas technologijas, kaip, pavyzdžiui, amatai ir 3D spausdinimas (kurį, tarp kitko, ji madoje pritaikė pirmoji). Ji lygiai taip pat vertina praeityje įsisavintas tradicines technikas, bei ateities perspektyvas, abejus derina tarpusavyje. Tokiam rezultatui pasiekti ji dažnai bendradarbiauja su pačiais įvairiausiais menininkais, architektais, muzikantais, fotografais, choreografais, operatoriais ir t.t...

Įkvėpimas. Menininkė domisi įvairiomis meno, išraiškos formomis, gamta, ir bendru požiūriu pasauliu, nesiribojančiu su pačia mada. Tad kūrėja madą mato ne kaip kasdienės aprangos kūrimą, bet kaip saviraiškos formą.

 

Darbo tipas:
Dalykas:
Apimtis:
897 žodžiai (-ų)
Lygis:
Universitetas
Atsisiųsti

Turinys

  • Dizainerės Iris van Herpen biografija ir kūrybos bruožai.
  • Kolekcijos aplinka, garsas, modelių įvaizdis, drabužiai.