Filosofijos analizė: Thomas Nagel. ,, Ką visa tai reiškia? Labai trumpas įvadas į filosofiją. “

10 psl. / 2066 žod.

Ištrauka

Viena iš seniausių žmonių kultūros sričių yra filosofija. Tūkstantmečius ji buvo vystoma, kuriama ir apie ją nuolat kalbama. Filosofija siejasi su nuostaba, abejone įvairiausiomis išvadomis o galų galiausiai ją galime sutalpinti į vieną žodį – būtis. Sklando ypatingai daug nuomonių apie tai kas ji yra, o į įvairiausius filosofinius klausimus mes gauname nuolat kintančius atsakymus..

Galima pasakyti ,jog filosija yra vienas iš būdų įsivaizduoti, jausti, matyti, mąstyti. Tai, kas vienam yra filosofija – kitam gali būti nesuprastas, nesuvokiamas, neapčiuopiamas dalykas. Teorijų daug- vieningos išvados nėra, o giliai pasineriant ir daug filosofuojant galima nukrypti į konkrečias temas ar tuščius samprotavimus.


Turinys


Reziumė

Autorius
tilūnaitė
Tipas
Referatas
Dalykas
Filosofija
Kaina
€2.28
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 15, 2016
Publikuotas
2016 m.
Apimtis
10 psl.

Susiję darbai

Filosofijos įvado egzamino klausimai

Filosofija Konspektas lauryytia
1. Kas ir kada suformulavo pirmąjį filosofijos apibrėžimą? Filosofija yra sudurtinis graikų kalbos žodis iš phileo – myliu ir sophia – išmintis. Markas...

Imanuelio Kanto filosofija ir etika

Filosofija Referatas 2012 m. evelina1988
Filosofijos dalyko referatas skirtas apžvelgti Imanuelio Kanto filosofiją, jo idėjas ir etiką. Darbas buvo įvertintas 10 balų.

Konfucijaus filosofija

Filosofija Rašinys 2015 m. salvete
Konfucijus (VI – V a. pab. pr. Kr.) – vienas žymiausių mąstytojų, padaręs žymią įtaką kinų, o vėliau ir viso pasaulio, filosofijos raidai....