Prekės ženklo įtaka moteriškų rankinių pasirinkimui

34 psl. / 3339 žod.

Ištrauka

Viduramžiai – tai istorinė epocha, kuri pasižymi savo didingumu, pompastika, puošnumu, moteriška elegancija. Būtent šiuo laikotarpiu, aukštuomenės moterys stengėsi pabrėžti savo išorinį grožį suknelėmis, šukuosena bei aksesuarais. Vienos iš pagrindinių kilmingųjų damų aksesuarų tapo rankinės.

Keičiantis laikams, tobulėjant visuomenei ir technologijoms, rankinės paplito ne tik tarp aukštuomenės damų, bet ir tarp įvairių visuomenės sluoksnių.

Didėjant rankinių paklausai tarp žmonių, didėjo ir poreikis rankinių įvairovei. Prasidėjus masinei gamybai, kūrėsi kompanijos, kurios norėdamos įsiskirti, pradėjo naudoti prekės ženklą kaip prekės kokybės garantą.

Šiandieniniame pasaulyje, moterys perka rankines pagal įvairius kriterijus: prekė ženklą, kainą, kokybę, stilių, komfortą. Būtent todėl, įmonės gaminačios šią prekė, stengiasi atitikti normas, kurios atitiktų vartotojo poreikius ir leistų įmonei įsitvirtinti rinkoje.

Tyrimo procese bus nagrinėjama: ar išliks prekės ženklo įtaka renkantis rankines? Tikslas – ištirti kokią įtaką daro prekės ženklas moteriškų rankinių pasirinkimui.

Uždaviniai:

 • Išsiaiškinti kokie veiksniai lemia moteriškų rankinių pasirinkimą;
 • Ištirti koks populiariausias moteriškų rankinių prekės ženklas;
 • Išsiaiškinti populiariausio moteriškų rankinių prekės ženklo populiarumo priežastis;

Tyrimo metodas – aprašomasis. Pasirinkome būtent šį metodą, nes juo galima išsiaiškinti prekės ženklo įtakos moteriškų rankinių pasirinkimui situaciją, konstatuoti šio veiksnio tendencijas ateityje, nesigilinant į tai nulėmusias priežastis.

Atrankos metodą pasirinkome kvotinę todėl, kad pirmiausia mes respondentus išskirstėme pagal metus, o tik vėliau nustatėme reikiamą respondentų skaičių.

Imties dydis skaičiuojamas pasitelkus formulę n=Z2p(1-P)2 n\E – reikiamas imties dydis, z – standartinis poklaidos dydžio nustatymas, e- atrankos klaida, 6%, p – visumos proporcijos. (1-p)=0.6, tai n=80%2*(0.6)2/6%= 1.8144

Tyrimo nauda: šis kursinis darbas padės mums išsiaiškinti prekės ženklo įtaką moteriškų rankinių pasirinkimui, populiariausią prekės ženklą, jo populiarumo priežastis. Gautus rezultatus galėsime pritaikyti realime gyvenime.


Turinys

 • 1. Įvadas3
 • 2. Prekės tyrimas4
 • 2.1. Prekės klasifikavimas4
 • 2.2. Bags&More parduotuvės asortimento gylis ir plotis5
 • 3. Prekės kainų kaitos stebėjimas7
 • 3.1. David Jones7
 • 4. Vartotojų nuomonės tyrimas8
 • 5. Rinkos tyrimas31
 • 5.1. Prekės pozicionavimas rinkoje31
 • 6. Konkurentų aplinkos tyrimas33
 • 7. Išvados ir pasiūlymai34
 • 8. Informacijos šaltiniai35

Reziumė

Autorius
saules123
Tipas
Referatas
Dalykas
Rinkodara
Kaina
€2.67
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 25, 2016
Publikuotas
2011 m.
Apimtis
34 psl.

Susiję darbai

Prekės ženklo pozicionavimo strategijos kūrimas

Rinkodara Kursinis darbas 2009 m. bigis
Globalioje rinkoje vis aštrėja firmų konkurencija dėl vartotojų, vis dažniau yra akcentuojami neapčiuomi ir išskirtiniai produkto, prekės, paslaugos bruožai, vis dažniau kalbama apie...

Vietinių prekės ženklų svarba

Rinkodara Referatas julius
Žvalgydamiesi ekonomikos pasaulyje vis dažniau išgirstame apie augančius klientų poreikius, didėjančius reikalavimus prekėms. Sparčiai vystantis ne tik ekonomikai, bet ir kitoms makroaplinkos sritims,...

Prekinio ženklo įtaka, renkantis rūbą

Rinkodara Kursinis darbas linadina
Aukštoji mada – nuolat egzistuojantis ir visada egzistuosiantis reiškinys, nes būtent ji ir diktuoja mados stilių. Mada – tarsi plintanti infekcija, tai tikrovės...

Prekės vardo įtaka pardavimams

Rinkodara Kursinis darbas 2008 m. guoba
Ekonomikai tampant globaliai, prekės vardo vaidmuo parduodant gaminius vartotojams darosi vis svarbesnis. Taip yra todėl, kad nyksta funkciniai gaminių skirtumai. Vis daugiau žmonių...