Teisės diskursas - administracinė teisė - namų darbas

9 psl. / 3044 žod.

Ištrauka

Užduotis.

Pagal pateiktą situaciją, bendrovės UAB Rekvizitas vardu vienas studentas rengia ieškinį buvusiai bendrovės direktorei Onai Onaitienei, o kitas studentas, oponentas, Onos Onaitienės vardu parengia atsiliepimą.

Ieškiniui ir atsiliepimui parengti naudojami situacijoje nurodyti faktai ir argumentai, tačiau tiek faktus, tiek argumentus, reikia išplėtoti. Be to, galima papildyti bei praplėsti naujais faktais ar argumentais.

Teisinių teiginių teisingumas nėra vertinamas.

Rengiant ieškinius pagalbai naudotini pateikti ieškinių ir atsiliepimų pavyzdžiai.


Reziumė

Autorius
cuculis
Tipas
Referatas
Dalykas
Teisė
Kaina
€2.54
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 6, 2016
Publikuotas
2016 m.
Apimtis
9 psl.

Susiję darbai

Verslo ir sutarčių teisė. Namų darbas.

Teisė Referatas 2012 m. vaivai
Pasirinkti vieną iš nurodytų sutarčių: nuomos, lizingo, frančizės, rangos, paslaugų teikimo, paskolos ar kredito ar pirkimo-pardavimo. Pasirinkta konkreti sutartis (ne pavyzdys ar šablonas)...

Administracinės teisės I dalies namų darbas VDU

Teisė Referatas 2014 m. cuculis
Administracinės teisės I dalies namų darbas. Lietuvos administracinės teisės lyginamoji analizė su pasirinktos šalies - Norvegijos (išskyrus Prancūzijos, JAV, Vokietijos) administracine teise.

Nediskriminavimo principo įgyvendinimas darbo teisėje

Teisė Kursinis darbas 2017 m. andrijamilk
Darbo įvertinimas - 10. Kursinis darbas apie nediskriminavimo principo sampratą, konkrečiai, kaip jis suprantamas darbo teisėje, kokie yra probleminiai aspektai įgyvendinant nediskriminavimo principą....