Pagrindinių bakterijų kvėpavimo tipų samprata

14 psl. / 3494 žod.

Ištrauka

Aktualumas. Fiziologinius-biocheminius požymius apibūdina: 1) kvėpavimo būdas; 2) azoto asimiliavimas (iš baltymų, peptono, amino rūgšč 3) ių, amonio ir azoto rūgšties druskų ir atmosferinio azoto); 4) anglies junginių asimiliavimas ir fermentavimas; 5) medžiagų apykaitos produktų išskyrimas: sieros vandenilio, amoniako, indolio, organinių rūgšč6) ių, angliavandenių, dujų ir t. t.; 7) patogeninės ir imunologinės savybės. Pagal kvėpavimo būdą mikrobai skirstomi į 4 grupes: obligatinių aerobų, mikroaerofilų, fakultatyvinių anaerobų ir obligatinių anaerobų. Mikroorganizmų kvėpavimo būdui nustatyti naudojama keletas metodų, būtent: auginant standžioje terpėje, nustatant katalazės, oksidazės ir nitratų redukcijos reakcijas. Taigi savo darbe išskirsiu su kvėpavimu susijusį procesą, bandysiu paaiškinti kokios yra toksinės infekcijos ir jų sukėlėjų savybės, šaltiniai,ligų požymiai ir profilaktika.

Darbo objektas: bakterijų kvėpavimo procesas.

Tikslas – išanalizuoti bakterijų kvėpavimo proceso biologinę esmę ir toksines infekcijas.

Uždaviniai: : 1. Atskleisti pagrindinių bakterijų kvėpavimo tipų sampratą;

2. Išanalizuoti kvėpavimo proceso biologinę esmę;

3. Išsiaiškinti toksines infekcijas : perfringiozė, cerozė jų sukėlėjų savybės, šaltiniai, ligų požymiai ir profilaktika.


Turinys

  • Įvadas2
  • 1. Pagrindinių bakterijų kvėpavimo tipų samprata3
  • 2. Kvėpavimo proceso biologinė esmė5
  • 3. Toksinės infekcijos ir jų sukėlėjų reikšmė7
  • Išvados13
  • Literatūros sąrašas14

Reziumė

Autorius
justyyyynka
Tipas
Referatas
Dalykas
Biologija
Kaina
€2.67
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 10, 2017
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
14 psl.

Susiję darbai

Žiedas. Žiedynai. Vaisių tipai.

Biologija Prezentacija destojeris
Kuokeliai. Tipišku atveju yra sudaryti iš kotelio ir dulkinės, kuri susideda iš dviejų pusdulkinių ir 4 dulkializdžių. Kai kurių augalų žieduose yra staminodžiai...

Augalų invazijų gamtinėse sistemose samprata

Biologija Konspektas 2011 m. evelina1988
Prezentacijos paruoštukė tema "Augalų invazijų gamtinėse sistemose samprata". Šia tema ir pagal šį tekstą buvo parengtas pristatymas, kuris buvo įvertntas 10 balų.

Gyvūnai – eukariotų ir bakterijų hibridai?

Biologija Rašinys gint.urb
Mikropasaulis - plika akimi nematomas, tačiau pribloškiančiai kupinas įvairovės bei vienas reikšmingiausių veiksnių gyvūnijos raidoje. Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau mokslinių straipsnių, pateikiančių...

Viduląstelinis kvėpavimas

Biologija Prezentacija 2011 m. jurgitha
Apibūdinti energijos būtinumą organizmui ir nurodyti ATP, kaip universalų energijos nešiklį.Apibūdinti viduląstelinį kvėpavimą kaip kontroliuojamą procesą, kurio metu oksiduojant gliukozę išsiskiria energija.