Atomas fizikoje, chemijoje, biologijoje

11 psl. / 2410 žod.

Ištrauka

Atomas fizikojeMintį, kad medžiaga susideda iš atskirų dalelių, pirmą kartą iškėlė Leukipas Miletietis I a. m. e. Šią idėją išplėtojo jo mokinys Demokritas [2 pav.], pradėjęs vartoti žodį „atomas“ (kilusį iš graikų kalbos žodžio „atomas“ – nedalomas). Džonas Daltonas (1766-1844) atgaivino šio žodžio vartoseną, moksliškai pagrindęs paprastą graikų idėją. Pasak Daltono, atomas yra mažytė nedaloma dalelė; medžiagos bazinis elementas, dalyvaujantis cheminėse reakcijose.Boro postulatai: atominė sistema gali būti tik ypatingų stacionarių, arba kvantinių, būsenų, kurių kiekvieną atitinka tam tikra energija En; stacionarinės būsenos atomas nespinduliuoja (pirmas boro postulatas). Pereidamas iš vienos stacionarinės būsenos į kitą, atomas išspinduliuoja arba sugeria elektromagnetinės energijos kvantą (antrasis boro postulatas).


Turinys


Reziumė

Autorius
funny1616
Tipas
Referatas
Dalykas
Fizika
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 23, 2017
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
11 psl.

Susiję darbai

Fizikos kolio formulynas

Fizika Paruoštukė 2014 m. kamile191
Formulynas fizikos koliui. Pirmas kursas, pirmas pusmetis. Kvantinė izika, atomo branduolio fizika, elektromagnetinės bangos, magnetinė indukcija ir kita.

Šešeliai. Fizika

Fizika Referatas 2015 m. monciofka
Referatas apie šešėlius, plius projektinis darbas, skirta daug laiko, darbas vertas 10. Viskas aiškiai aprašyta.

Marsas (Fizika)

Fizika Prezentacija 2018 m. tauciukas2001
Sveiki, tai yra prezentacija apie Marsą. Šioje prezentacijoje aiškiai bei išsamiai aprašytas Marsas. Visas turinys pateiktas žemiau.

Fizikos konspektas nr. 3

Fizika Konspektas 2018 m. citrusiniaivaisiai
Surinkta medžiaga universitetinės fizikos. Konspektas skirtas išlaikyti tarpinį egzaminą, tačiau tinkamas ir galutiniam.