Failų persiuntimas su FTP programa

13 psl. / 2318 žod.

Ištrauka

Darbo objektas – darbas su FTP programa.

FTP - tai bylų perdavimo protokolas (File Transfer Protocol), kuris reglamentuoja duomenų perdavimą tarp dviejų tinklo kompiuterių. Originali FTP specifikacija buvo parašyta 1971 metais balandžio 16 d. Abhay Bhushan.

Naudojantis šiuo protokolu galima įvairią informaciją bylų pavidalu iš vieno kompiuterio perduoti į kitą, nepriklausomai nuo atstumo tarp kompiuterių ar jų operacinių sistemų.

FTP protokolą realizuojanti programinė įranga paprastai vadinama FTP klientais. J. Adomavičius ir kt. (1998) apie FTP programą teigia: „serveryje yra FTP serveris, kuris tvarko to serverio informacijos resursus. Kiekvienas FTP vartotojas turi atlikti registracijos procedūrą. Tam tikslui serveryje yra rezervuoti anonymous arba guest vartotojai, kurie gali prisijungti, vietoje slaptažodžio nurodę savo elektroninį adresą. FTP serverių pagrindiniuose kataloguose yra README, INDEX arba DIRINFO failai, kuriuose patikslinta kokia saugoma informacija“ [1.P.197].

Tai vienas iš būdų perkelti reikalingą informaciją iš vieno kompiuterio į kitą. Tai gali būti nutolusios duomenų bazės paieškos rezultatai, išsaugoti bylos pavidalu ir saugomi nutolusiame kompiuteryje, gali būti ir archyvas, moksliniai straipsniai, knygos ar šiaip naudinga informacija reikalinga kasdien. Taip pat, tai gali būti ir programa, kuri reikalinga darbo metu su kompiuteriu ar kompiuteriniai žaidimai. Padėti persikelti reikalingą informaciją ar programas ir yra pagrindinė FTP protokolo paskirtis.


Turinys

  • Lentelių ir paveikslų sąrašai3
  • Įvadas4
  • Pagrindinių sąvokų, santrumpų sąrašas su paaiškinimais5
  • 1. Teorinė dalis (informacinių šaltinių apžvalga)6
  • 2. Analitinė dalis9
  • Išvados12
  • Informacijos šaltiniai13

Reziumė

Autorius
studentė17
Tipas
Referatas
Dalykas
Informatika
Kaina
€2.21
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lie 22, 2018
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
13 psl.

Susiję darbai

Pateikčių programa powerpoint

Informatika Prezentacija 2013 m. april
Kas yra PowerPoint programa, jos atsiradimo istorija. Pirma PowerPoint versija. Microsoft PowerPoint versijos.

Programa sukurta su MPLAB X IDE

Informatika Referatas 2015 m. lioon
Programa buvo suprojektuota su Microchip MPLab. Šios programos tikslas paeiliui įjungti ir išjungti į grandinę prijungtus 8 LED, taip kad šie degtų 500ms...

Programa sukurta su MPLAB X IDE Main 2 užduotis

Informatika Laboratorinis darbas 2015 m. lioon
Programa buvo suprojektuota su Microchip MPLab. Šios programos tikslas yra, kad programa pati skaičiuoja mygtuko paspaudimus ir priklausomai nuo paspaudimų, pagal dvejetainį kodą,...

Programinio kodo dokumentacija C++

Informatika Laboratorinis darbas 2017 m. kriminalai
Duomenų struktūrų ir kintamųjų aprašymas, Sukurtųjų kintamųjų aprašymas, Programoje naudojamų kintamųjų aprašymas, Paprogramių ir funkcijų aprašymas, Meniu struktūros aprašymas, Pagrindinių duomenų struktūros apdorojimo...

Algoritmai ir objektinis programavimas

Informatika Laboratorinis darbas 2017 m. inesa10
Algoritmų ir objektinio programavimo laboratorinių darbų ataskaita. Pateikiama užduoties sąlyga, sukurtos programos kodas (C# kalba), skirtas išspręsti užduotį ir programos rezultatų ekranų nuotraukos.