Organizacijos strategija: samprata, lygiai, rengimo eiga

21 psl. / 4142 žod.

Ištrauka

Šiandien, anot B.Melniko, mokslo ir technologijų pažangos kontekste, randantis naujoms socialinėms ir ekonominėms galimybėms bei perspektyvoms, klostosi nauja sociokultūrinė sankloda. Ji, visuomenės raidoje ir pažangoje, pasižymi radikalių pokyčių raiškomis ir įpareigoja suvokti kaitos strategiją kaip esminį žmogiškosios veiklos procesą, gamtos ir žmogaus veiklos pasaulių vienybę ir kompleksiškumo būtinumą.
Iškyla būtinybė įvaldyti ir suvaldyti intensyvios socialinės – ekonominės pažangos patirtį. Tai reiškia, kad aktualizuojasi ne tik organizacijų, bet ir sociokultūrinių procesų valdymo, suvaldymo ir įvaldymo būtinybė.
Be abejo, valdymas, tame tarpe ir socialinis, vyksta nuo tų laikų kai susibūrė žmonijos bendrija. Tačiau šiandien, kada kalbama apie organizacinius-valdymo uždavinius mes šią situaciją reikšminame mokslinių žinių prasme. Reikalas ne tame, kad mes pradėjome organizuoti ir valdyti, tačiau tame, kad pradėjome reikšminti šį darbą, jį racionalizuoti . To pasekoje radosi organizacinės valdymo problemos ir uždaviniai priklausantys joms.


Turinys

  • Vadybos ir valdymo teorijų raida
  • Organizavimo samprata ir tikslas bei organizacinei valdymo lygiai
  • Valdymo organizavimas
  • Organizacijų valdymo struktūrų schemos
  • ORGANIZACIJOS VALDYMAS

Reziumė

Autorius
smilinggirl88
Tipas
Referatas
Dalykas
Vadyba
Kaina
€2.80
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 17, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
21 psl.

Susiję darbai

Organizacijos samprata pagal H. Mintzberg`ą

Vadyba Prezentacija kiuskiuskius
Henris Mintzbergas – kanadiečių akademikas, verslo ir vadybos žinovas, kuris yra parašęs daugiau nei 150 straipsnių ir 15 knygų valdymo ir verslo strategijų...

Kokybės valdymo strategijos rengimas

Vadyba Referatas 2012 m. meduolis
Kintant gyvenimo kokybei, kartu didėja ir reikalavimai, keliami paslaugų ir produktų kokybei. Vartotojai reikalauja, jog paslauga ar produktas, už kurią jie moka, atitiktų...